Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amelyikőtök az édeset kívánta...

Amelyikőtök az édeset kívánta terhessége alatt, milyen nemű lett a babája?

Figyelt kérdés
Eddig is szerettem az édességet, de csak a csokit. Most viszont mindegy, csak édes legyen. Borzasztó. :)
2011. márc. 28. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőmnek fia lett, nekem lányom. Mindketten az édeset kívántuk. Úgyhogy egy dologban vagyok csak biztos, hogy vagy fiad lesz vagy lányod. :)
2011. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

akkor ellenpélda:


egyik terhességemnél se ettem egy túrórudinál édesebbet - még fagyiban is a citromot meg grapefruitot -


két különböző nemü baba.

2011. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
fiú lesz...édeset édessel ennék
2011. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sohasem voltam édesszájú, de most terhesen nagyon kívánom a csokit és egyéb társait. Még nem 100%, de lehet, hogy kislány lesz.
2011. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem egy lányom és egy fiam van, de ilyen édességes még nem voltam. Náluk semmit sem kívántam. :)

Hát igen. Vagy fiú vagy lány.:D

2011. márc. 28. 14:38
 6/14 anonim ***** válasza:
fiú, pedig az első fiamnál csak sósat kivantam
2011. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mind 2 terhessegem elejevel csak a savanyu dolgokat tudtam megenni (kicsit edesebb mandarintol rosszul lettem), utanna az edeset is ehettem. Kivanom mind a 2 izt. Sok csokit ennek, de pl a citromos fagyi is johet akar mikor. Van egy lanyom, es most egy kisfiut varok ;)
2011. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagy csoki evő vagyok. Amikor vártam a fiamat egy kocka se ment le:-)
2011. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk kislányunk lett, szinte minden nap ettem édességet, és az a vicces, hogy összesen 5kg-t szedtem fel :D
2011. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az ember oldalát furdalja a kíváncsiság, hogy milyen nemű lesz, de semmi öreg fortély nincs, ami 100%-ra bejönne.

Én a kislányom előtt megálmodtam, hogy lányom lesz. A kisfiamnál, megálmodtam, mikor fog születni. Most a teherbeesésem előtt azt álmodtam, hogy fiú lesz a harmadik is. Pedig szerettem volna még egy kislányt. És a megérzésem is affelé húz. No kíváncsi leszek.

Várok még válaszokat...

Az eddigieknek köszönöm. És sok egészséget mindegyikőtöknek és sok boldogságot a gyerekeitekben.

2011. márc. 28. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!