Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1-2 hete elmúlt/mérséklődött...

1-2 hete elmúlt/mérséklődött a hasfeszülés. Ez normális? 16 hkm

Figyelt kérdés

Kb a 14. hétig egyfolytában éreztem a hasamat feszülni.

3x1 magnéziumot írt fel az orvos, aztán átváltottam a Béres féle MagneB6-ra abban több van így 2x1 lett belőle, de eléggé ment tőle a hasam, úgyhogy már csak 2x0,5-öt szedek. A hasam nem feszül, viszont még mindig meghajt néha.

Normális, hogy már nem érzem egyfolytában a feszülést?


2016. aug. 7. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, majd fogsz még sokminden mást érezni.
2016. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8. héttől a 12-ig volt nekem is, hugomnak dettó, ez teljesen normális. Ha nincs görcs, csak úgy ne szedd a magnéziumot, mert a későbbiekben majd ha keményedni fog a hasad, nem hat, mert a szervezeted feltelítődött vele (orvos mondta, engem is a legelején leállított róla.) Most 28 hetes vagyok, pár hete brutálisan keményedni kezdtem, magnéziumtól tökéletesen elmúlt :)
2016. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
váltottál magnézimuot, ami nem okozott hasmenést?
2022. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!