Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meddig szexeltetek?

Ti meddig szexeltetek?

Figyelt kérdés

34 hetes vagyok, 1,5 hete voltunk együtt utoljára, de nem volt jó, azóta nem is mertem :( persze a párommal 'foglalkoztam', de nem merek azóta szexelni... ez most így marad a szülésig+6hét?

Mivel segíthetnék? Nemrég a 2. menethez síkosító kellett, az viszont úgy csípett, hogy azt sem merem... létezik hogy akkor az első körben felsértettünk valamit ott belül és ezért csípett?

Mert síkosítóval lehet megpróbálnám


2016. aug. 8. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem esik jól, akkor ne csináld. Igen, lehet, hogy így marad. Minden érzékenyebb ilyenkor, sokan a gombára is fogékonyabbak.
2016. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem két-három napig fáj minden alkalom után sajnos. A nyálkahártya olyan érzékeny, síkosítóval is.


Olajjal próbáljátok, az sokkal jobb, mint a vízbázisú dolgok.

2016. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam megfordult a világ, a testem alig reagál, el is voltam keseredve rendesen. Csikiz ha hozzámér, összeràndulok, nem éreztem a vágyat, kb tök száraz vagyok, zavar h a baba végig mozog.

De nem hagytuk abba ilyenkor, bármennyire is frusztrált a helyzet, csókokkal, türelemmel, érintésekkel, és a "nem baj, ez is elég" hozzáállásával kb 1-1,5 óra alatt mindig eljutok oda h elkezd izgatni a dolog, van h ennyiben is marad, de volt h el is tudtam menni.

Nem gondoltam h szülés előtt is lehetnek gondok, de ha szánunk időt rá, extra hosszú előjátékkal, akkor olyan mint rég és nem kell sikosító. Ami engem is csíp. Gátmasszázs is beletartozik ebbe az előjátékba.

Bízok benne hogy a gyerekágyas időszak után azért visszaállnak a dolgok a régi kerékvágásba.

39. Hétben vagyok, 30. Után jött ez. Szülésmegindításra én nem is tudnám használni a szexet, fájna, óvatosak vagyunk.

2016. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nemjuteszembesemmi49 válasza:
akkor ez van, törődj bele hogy nem sikositóból áll az élet
2016. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!