Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A menstruációm 4. napján...

A menstruációm 4. napján voltam együtt a barátommal, és besikerült azóta eltelt 8 nap néha furcsán rosszul érzem magam, meg egy pici vér foltot vettem észre a bugyimon. Vegyek tesztet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A besikerult az mit takar?
2016. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A besikerült az azt jelenti h nem védekeztünk.
2016. aug. 8. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinyem korai meg a teszt,megha terhes lennel sem fogja 8nappal az esemeny utan kimutatni.Inkabb menj orvoshoz ha rosszul erzed magad tovabbra is .
2016. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Ha terhes vagy, akkor ez a gyerek is a kukában végzi, mert nektek "besikerült"?
2016. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az oldal a kérdezek válaszolokról szól, nem arról hogy minnél hamarabb beletudj valakibe kötni.

Nem végezné kukában te agyhalott.

De ilyen dolgokhoz nem igazán lenne semmi közöd.

2016. aug. 8. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen ez egy eleg szemèt valasz volt.De sajnos ezen az oldalon eleg suru az ilyen kotoszkodes,es kioktatas.En gyakran vagyok itt ,es nagyon sok kerdest is kiirtam mar,illetve probalok segiteni a kerdezoknek es amit olvasok sokszor,hat az szornyu.Foleg ebben a terhes kategoriaban,egybol itelkeznek,kioktatnak es szemelyeskednek bunkoskodnak az emberrel.Sokan okosabbnak hiszik magukat az orvosoknal is.Nemely kismamanak nagyon nagy szaja van,valoszinu az otthoni hiany miatt is.utolso elotti voltam
2016. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Eszter76 ***** válasza:
Ennyire korai terhességet még nem mutat ki a teszt, és valószínűleg a szervezeted sem. Inkább pszichés tünetek lehetnek. Sajnos nincs más lehetőség, mint megvárni a következő menzeszed. Ha az nem jön meg, akkor lehet aggódni és tesztet venni. De próbálj meg nem nagyon ráparázni, mert attól még akár késhet is.
2016. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Együttlét után 8 nappal még nem mutatja ki

.. Nekem 21. Napon lett extra halvány pozitív. És 38 napi késésnél lett egyértelműen erős pozitív a teszt. Szerintem csak stressz okozza.. Menzesz előtt egy- két nappal vagy menzesz közben elég ritka hogy valaki teherbe essen. Igazából az esedékes menzesz előtt fölösleges tesztelni. 18+3 hkm

2016. aug. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!