Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire "hülyeség" 4-5...

Mennyire "hülyeség" 4-5 hónapos terhesen megvenni majdnem minden babaholmit?

Figyelt kérdés
Ha pl láttok valamit nagyon jó árban, akciósan, vagy valamit, amiről úgy gondoljátok, hogy nem fogtok jobbat találni, megvennétek ennyi idősen?
2016. aug. 8. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne? Én nagyon babonás voltam, aztán rájöttem, hogy nincs mese, nem hagyhatom ezeket a dolgokat a szülés utánra, úgyhogy 25 hetes terhességi koromtól kezdődően szépen mindent megvettem. És milyen jól tettem, mert a 32-33. héttől már rohamosan nő a has és egyre fárasztóbb minden. Már biztosan nem lenne leányálom még cuccok után rohangálni, így is alig kapok levegőt, eléggé fent van a kisbaba. Szóval én azt tanácsolom, hogy kezdj neki, főleg, ha még akciókba is belefutsz. 36 hkm
2016. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Igen!

20hkm

2016. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem hülyeség. Én is belegondoltam hogy később tényleg nehezebb lesz nagy hassal.

Mi pont most kezdtünk el vásárolni a kislányunknak. Először ilyen apróságokat mint ruhák, cumi meg egyéb kellékeket vettünk meg. Még fogunk további ruhákat venni neki meg most következnek a nagyobb dolgok. Pénzben pedig anyukámék is sokat segítenek. Most fogunk nézni kis kádat meg babakocsit veszünk...stb.stb.


18+1 hkm

2016. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, ha már biztosan tudod a nemét. Vagy ha unisex dolgokat veszel.
2016. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hónapban tortúra boltokat járni, nyugodtan vedd meg!
2016. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindent 17-20. hét között vettem meg!
2016. aug. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem az! Egy baba nem attol el mert nem veszel neki xedik hetig semmit. Ez csak arra jo ha tortenne valami legyen mire fogni megha ez irrealis is
2016. aug. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tartom hülyeségnek. Bár én 26. Hét előtt nem akarok vásárolni. Én 27. Hétre születtem 900 grammal és 34 centivel. Persze ilyen apró dolgokat már én is néztem. Pl cumisüveg, cumi, textil pelus

.stb 18+3 hkm

2016. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én a héten töltöm a 17. hetet, de találtam egy nagyon nagyon jó árú, nekünk szuper babakocsit (uniszex színűt), és nem akarom otthagyni :)
2016. aug. 9. 07:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan meg veheted.. Énis natur babakocsit szeretnék. Nem akarok azért kék meg rózsaszín babakocsit venni mert fiam vagy lányom lesz.. Natur, bézs, vaj és barna színekben gondolkodom amit majd később is tudok használni ha netán majd lesz egyszer kistesó.
2016. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!