Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen kezdjem...

Hány hetes terhesen kezdjem megvenni a babaholmit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam, pedig még csak 6 hetes vagyok. Ez a 2. terhességem, van egy lányom, akitől rengeteg rózsaszín rucit fog örökölni a pici, ha lány lesz. Emiatt szerintem meg kéne várnom a 18 heti UH-ot, amikor remélem megmondják milyen nemű lesz. És ha fiú, akkor vehetek egy csomó mindent, de ha lány akkor is!! De szerintem úgysem bírom addig és már előtte is veszek pár unisex holmit.
2009. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én ahogy megtudtam, hogy kisfiú onnantól nézegettem amikor láttam valami jót vagy akciósat akkor azt megvettem. de mivel tudtam hogy amikor a 32 hétbe lépek és akkor kapok egy nagyobb összeget, így a nagyobb és drágább dolgokat akkor vettük meg.
2009. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.Én is ezen a véleményen vagyok csak a rokonság ijesztget hogy csak az utolsó napokban szabad megvenni a dolgokat babonából.De annyi mindent egyszerre nem is lehet beszerezni.Nem is bírná egyszerre a pénztárcánk mert első babánk és mindent meg kell vennünk.
2009. máj. 14. 16:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 24. héttől már vásárolgattunk. Pl: kiságy szekrény stb... Most 32 hetes vagyok és a ruhák hiányoznak amit apa szeretne megvenni, ha kibújik a kis lurkó. :-))
2009. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Mi itt vettünk meg mindent, egyszerre.nagyon jó és olcsó!

2. válaszadó vagyok.

2009. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy hogy elküldted a címet.Köszönöm

A 2. válaszadónak

2009. máj. 14. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok fajta kiságy és babakocsi meg egyéb holmi is van ami nincs fent a neten. mi a legtöbb dolgott itt vettük meg egy nap. van választék bővel./színre gondoltam/

Kedvesek és segítőkészek.

ki is szállítják ha kell.

2009. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 hetes vagyok, de a baba a 18 hetes ultrahangon nem mutatta meg, hogy milye van, úgyhogy még mindig nem tudjuk, fiú-e vagy lány. De mindegy is. A kiságyat már megvettük 15 hetesen, a babakocsit múlthét végén. Nagyon jó áron volt, vétek lett volna otthagyni. Szerencsére tesóméknak van 2 fia (3 és 5 évesek) tőlük sok dolgot örökölünk, amit nem kell megvenni. Pároméknál első unoka, már ők is vásárolnának ezerrel, ha tudnák a baba nemét, viszont a főbb dolgokat én akarom megvenni. Már nézegetjük neki a szekrényt is, azt is hamarosan megvesszük. Az utolsó hetekben-napokban, amúgy sem tudnék vásárolni, hisz nagy hassal rohangálni, vásárolgatni nem kellemes.
2009. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia én a 15-16. hét körül kezdtem vásárolgatni, ha láttam valahol akciót. Uniszex ruhácskákat, kellékeket.

A nagy dolgokat később, a 30. hét után.

Szerintem ne várj a végéig, mert nagy hassal egyre kevesebb kedved lesz nézelődni, mászkálni. Minden jót!

36 hetes

2009. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mar az elejetol erdemes gyujtogetni lassan,csak ami tetszik,majd 5-6.honap kornyeken a nagyobb dolgokat, hogy ne maradjon semmi a vegere mert mar nem lesz erod maszkalni.Illetve legalabb kinezni, hogy egyenesen oda menj es ne tegyel meg folosleges utakat.Sajna nekem a 8.honapig nem volt idom mert dolgoztam es igy orias hassal nagyon nehez.

Kellemes babavarast!37 heteske

2009. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!