Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény a fundusban. Akkor...

Méhlepény a fundusban. Akkor vajon miért nem érzem mozogni már a babát? (16+6)

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne emiatt érezned?
2016. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert eddig úgy tudtam akinek mellsőfali lepénye van az érzi késöbb. És mivel nálam ez nincs így aggaszt h még nem érzem.
2016. aug. 9. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is csak a 16. héten éreztem először, de van, aki még a 20.-on sem. Majd nemsokára te is érzed, ne aggódj.
2016. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem hátsófali a méhlepény és kb. 19. héttől kezdtem érezni valamiféle kis mocorgást. A húgomé mellsőfali volt, ő a 22. körültől érezte. A 16. héten érezni elég ritka, még ha hátsó fali is, inkább a 18. hét körül kezdődik, főleg első terhességnél. 36 hkm
2016. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem hatrahajlo mehem van és hatsofali a lepény 😊 En 18+6naposan éreztem először és félreérthetetlenül mivel egy marha nagyot rúgott. Elotte 3x volt csak ilyen buborék pukkanas szerű érzés csak. Azután egyre többször, ma már napi szinten mozog.

Üdv

22hkm

2016. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hátsófali lepénnyel az elsőt majdnem 20hetesen éreztem először.

A másodikat meg mellső fali lepénnyel 15hetesen.

Szerintem alkati kértés.

2016. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3. babámat várom. Előzőeknél 16-nál már éreztem.

Próbálok türelemmel várni.

Köszönöm szépen a válaszokat!!

2016. aug. 9. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más, ne aggódj, hamarosan biztos, hogy elkezdi.
2016. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!