Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor mit mutat a terhess...

Most akkor mit mutat a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel csináltam egy Facelle terhességi tesztet. Egyértelműen nem mutatott terhességet. A bal oldali kis rész teljesen üres volt egész nap. Ma ki akartam dobni, megnéztem, és van ott egy halvány csík. Teljesen pánikba estem, hiszen tegnap tényleg egész nap üres volt az a rész. Le is fényképeztem.

Írja a teszt hogy 5 percen belül le kell olvasni az eredményt, mert később téves lehet. Emiatt van?

Segítsetek kérlek!

21L


2016. aug. 10. 14:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Csak nem emlékszek az előváladékra hogy volt-e a kezén de vigyáztunk.

Ne haragudjatok hogy itt hisztizek csak pánikba estem nagyon. Aranyosak vagytok, köszönök nektek nagyon nagyon minden választ!!!! Sajnos csak egy zöld jellel tudom megköszönni.

2016. aug. 10. 15:22
 12/20 anonim válasza:
100%
ne panikolj...nyugodtan dobd ki a tesztet...es ha nem akarsz babat vigyazzatok
2016. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Pont emiatt nem feküdtünk le mert nem volt nála óvszer. Nekem rendszertelen a menstruációm úgyhogy ha terhes is lennék fel sem tűnne ebből.

Köszönöm a válaszodat!

2016. aug. 10. 15:36
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő totál negatívnak tűnik. A facelle hajlamos rá, hogy másnapra szép, határozottan látható száradási csík legyen rajta. Lehet, ez is csak az, de mondom, én semmit se látok.
2016. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Negatív mindkettő.
2016. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Holnap vagy holnapután veszek egy másik fajtát a biztonság kedvéért.

2016. aug. 10. 16:32
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Negatív... Nem vagy terhes
2016. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sok tesztet láttam már, olyanokhozis szokott lenni szemem, amin éppen csak sejthető valami. Ezen még egysima száradási csíkot se látok sehol. Nyugi, kizárt, hogy terhes vagy, de ha szeretnél, tesztelj még egyet.
2016. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

A kép nem adja vissza sajna azt a halvány csíkot.

Utolsó válaszoló, kár hogy nem vagy itt, bíznék a jó szemedben ;)

Köszi a válaszokat nagyon nagyon!

2016. aug. 10. 19:55
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez teljesen negatív, nincs min izgulni. A terhességhez ennél különben is több kell.
2016. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!