Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet menni a mezőköv...

Terhesen lehet menni a mezőkövesdi Zsóry fürdőbe? 26 hkm

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Én a helyedben nem mennék fürdőbe, uszodába várandósan,a fertőzésveszély miatt!


Én anno még kádfürdőzni sem mertem, ami - így utólag belegondolva - kissé túlféltése volt a magzatnak, de nyilvános fürdőbe tutira nem mennék. Illetve a vízbe konkrétan. Gondolj bele: belepisilhetnek a vízbe, fertőző betegségek kórokozói tobzódhatnak benne.


Forró vízbe se menj, azt meg a vetélés miatt ne! 26 hetesen már terhességed javán túl vagy, nehogy történjen valami baj :(

2016. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az előttem szólóval.
2016. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Emlékeim szerint az egy termálfürdő, javarészt meleg (és büdös) vízzel. A terhesség alatt nem ajánlatos nagyon meleg vízben fürdőzni, mert felmelegedik a magzatvíz, ami nyilván nem jó a babának. Szóval emiatt én nem fürdenék Zsóriban. Amúgy nem vagyok strandellenes.
2016. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meleg vízbe nem lehet, mert vérbőséget okoz, görcsök lehetnek, extrém esetben szülés is beindulhat. Én elsővel még kádban sem fürödtem, másodikkal balaton, wellness hotel medencéje, természetesen orvosi engedéllyel. Kevert kúpot írt fel, szükség szerint ha kell, illetve a medencéhez 2-3 naponta egyet kellett használnom (5 napig voltunk.) most már azt mondta ne menjek balatonba, mert a külső méhszáj nyitva van, 34 hetes vagyok.
2016. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En sem mennek medencebe,az orvosom nekem csak a tenger vizet javasolta es azt is gondosan csak ott ahol tiszta.Sajnos meg igy is sikerult valami fertozest vagy gyulladast osszeszednem,tobbe nem megyek.19h km
2016. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!