Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Salgótarjánban kit ajánlotok...

Salgótarjánban kit ajánlotok szülész-nőgyógyászt? Valószínűleg terhes vagyok (első) és szeretnék egy megbízható orvost, ha 100% lesz.

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 09:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy akár Szécsény, esetleg Balassagyarmat is szóba jöhet. Köszönöm
2016. aug. 12. 09:59
 2/4 anonim ***** válasza:
A valószínűt hogy érted? Csináltál tesztet ami pozitív lett de még orvos nem erősítette meg? Vagy nem csináltál tesztet és csak gyanakodsz a terhességre?
2016. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! En is tarjáni vagyok, en is nagyon sokat vacillaltam, hogy kihez menjek. Szinten elso baba, vegul Pasztuhovot valasztottam. Nekem nagyon szimpatikus volt, barmit kerdeztem valaszolt, szepen nem flegman. 6000 ft egy rendeles nala, sztem nem sok, raadasul most lett osztalyvezeto foorvos, ha jol tudom.
2016. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A valószínűt úgy értettem h 6 napja késik. De sajna ma este megjött, pedig holnap akartam tesztet csinálni :( Ettől füg

getlenül várom a javaslatokat, mert próbálkozni fogunk. Le vagyok törve, biztos voltam benne, mivel sosem késik :(

2016. aug. 12. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!