Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik ha nem tudják...

Mi történik ha nem tudják kikezelni? Nagyon féltem a kicsit is és magam is.28hkm

Figyelt kérdés

Volt egy kis folyásom kb 3 hete. Kaptam rá canesten kúpot rosszabb lett. Aztán Cns kúpot ami ugyanúgy nem használt. Végül az orvosom vett hüvelyből váladékot amit elküldött tenyésztésre. Rá egy hétre az eredményből kiderült 2 fajta baktérium van benne.

Streptococcus agalactiae

Escherichia coli.

Írt fel Zinnat 500mg antibiotikumot és Fluomizin hüvelykúpot.

Hetek óta tart és félek mi lesz ha ezektől sem szűnik meg?!

Soha nem volt ilyem jellegű megbetegedésem. Higiéniára is adok ezért nem is èrtem hogyan szedhettem őket össze.

Lehet baja a babának? Nem szeretném ha koraszülött lenne.

Van már egy egészséges 15 hónapos kisfiam. Vele nem volt ilyen bacim. El vagyok keseredve.


2016. aug. 12. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Azt írod, van orvosod...miért nem Tőle kérdezed? Mi nem igazán tudjuk, hogy zárt e a méhszájad vagy ha részben, akkor mennyire. A kórelőzményedet sem tudjuk, így elég nehéz válaszolni, DE

elmondaná ő is, ahogy a GOOGLE is, hogy az időben kikezelt ilyen jellegű problémáktól nem lesz baja egyikőtöknek sem. A higiéniára meg hiába hivatkozol, azt is elmondaná a dokid, hogy ilyenkor mennyire fogékonyak a nők minden fertőzésre, amire alapból nem a megváltozott hüvelyflóra miatt.

Bátran használd az ezek szerint fizetett orvosod és a Google-t.

2016. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudtam akkor megkèrdezni mert kiírta ezeket ès rohant császározni a műtőbe. Köszi.h nekem estél.
2016. aug. 12. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Van telefon, fel lehet hívni utána is.Azért fogadott orvos. Egyébként nem estem Neked, de gondolom nem a gyakorikérdések olvasóinak átlagtapasztalata fogja megadni a választ a Te gondodra, hanem az orvosod.
2016. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem esett neked,ne legyél már besértődve!

Nyilván,ha elrohant az orvosod,mert dolga volt,akkor felhívod,vagy visszamész hozzá és megkérdezed.

2016. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem besertődtem csak gondolom nem vagyok egyedül ezzel vagy aki túl van rajta leírhatná a tapasztalatát.
2016. aug. 12. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem aggódni,az a legfontosabb. Ha zárt a méhszájad akkor a babának sem lehet baja. Én is 28 hetes terhes és 2 év óta van enyhe folyásom,amit mem tud a doki kikezelni. Bár mindig jó eredmények jöttek vissza,úgyhogy nem értem mitől van. Meglátod minden rendben lesz.

További jó babavárást 🙂

2016. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azonos betegségeken se egyformán esik át mindenki vagy okoz egyforma eltéréseket. Ezért értelmetlen itt a kérdés. Ha így működne az orvoslás, felesleges lenne az orvosi egyetem.

Tényleg csak a téged vizsgáló orvos tud érdemben válaszolni.

2016. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az E-Coli nem ártalmas a babára, az egy bélbaci, nagyon könnyen átkerül a hüvelybe a végbél környékéről. Viszont a Streptococcusokat kezelni kell, a Zinnat biztosan használni fog. A szülés előtt pedig kapsz intravénásan antibiotikumot, ha addig nem múlna el.
2016. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!