Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most teszteltem erős pozitívat...

Most teszteltem erős pozitívat.4+5hetes vagyok. Néha van egy kis halvány barnás pecsételésem? Valami vitaminnal tudom erősíteni a babát, míg nem jutok dokihoz? Van itthon duphastonom. Esetleg napi 1et kezdjek el szedni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem minél hamarabb hívd fel az orvosod, vagy ha nincs, akkor próbáld meg a kórházat, csak tud valaki segíteni, hogy mit csinálj, de a barnázás nem annyira jó...
2013. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt dokival kellene megbeszélni, ne itteni válaszok alapján kezdj gyógyszert szedni.

Én pl a 10 hétig rendszeresen pecsételtem, mégsem kaptam rá semmit, és nem is volt gond. Van akinek meg csont nélkül felírnak valamit, de szerintem ezt ne te döntsd el... Legalább telefonon beszélt dokival, hogy mi legyen...

2013. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért magnéziumot elkezdhetsz szedni és feküdj, pihenj. Mást nem javasolnék, csak úgy orvos tudta nélkül.
2013. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt , szerencsémre egy magán doki aznap rendelésen kívül fogadott és felírt utrot,már 14 hetes vagyok és ma veszem be az utolsó szemet.

Én a helyedben elmennék egy ügyeletes nőgyógyászatra,hátha ott is írnak fel gyógyszert! Minden jót kívánok!

2013. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!