Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már nem fog a terhességem...

Most már nem fog a terhességem alatt nőni a mellem?

Figyelt kérdés
Gondolom szoptatáskor biztos fog. Amikor terhes lettem akkor hirtelen nőtt vagy fél méretet, feszült és fájt is. De csak pár hétig tartott és már fél idős vagyok lassan és régóta semmi nincs csak a mellbimbók sötétebbé váltak és ennyi. Már nem fog többet nőni csak szoptatáskor? Nálatok hogy volt?
2016. aug. 13. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg siman nohet. Nekem fokozatosan nott a terhesseg vegeig. Majd utana baromira bedurrantan a szoptataskor
2016. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A közepidőben nekem is visszament alapméretre, aztán az utolsó hetekben megduzzadt, tipikus golyóalakúra, nem feszül v fáj, csak gondolom készül a tejre. 49.hétben vagyok
2016. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az gondolom 39 akart lenni.
2016. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mennyit nő, hanem hogy tudjál szoptatni, és az nem a méreten múlik. Amúgy se jó, ha 6x akkorára megduzzad, mert akkor szülés és szoptatás után kb térdig fog érni a melled és az nem szép.
2016. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, 39.! :)
2016. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt kb 1 méretet nőtt,szülés után a szoptatás megkezdésekor duzzadt meg,de akkor sem volt óriási.
2016. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!