Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki folyamatos keményedés...

Van aki folyamatos keményedés miatt be kellett feküdnie a kórházba?

Figyelt kérdés
1 hete folyamatosan keményedek pedig sokféle gyógyszert kaptam meg infúziót is, nem tudják mitől van. Már fekve is kemény, sétálni nem birok mintha egy kő lenne a hasamba húz lefelé, ülni se mert majd szét szakadok annyira feszül. Sajnos egy szűk ujjnyira nyitva is vagyok ez miatt már, pedig csak 26 hetes vagyok még, nagyon félek.

2016. aug. 14. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mivel eddig sem fektettek be nem valószínű, hogy fognak. Én is nagyon sokat keményedtem végig. Most a 36. hétben enyhült. Próbálj ki egy légző gyakorlatot amikor érzed, hogy jön a keményedés. A másik, hogy szerezz be egy pocak támaszt. Nem tudom mekkora a pocakod... de nekem is jót tett. Amíg nincs addig egy sállal egyszerűen kösd fel a hasad. És igyál citromfű teát minden nap.
2016. aug. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem befektettek 24 hetesen kb 2 hétre folyamatos infúzióra....a külső méhszáj volt csak nyitva és mivel nem nyíltam tovább hazaengedtek. Végigvittem a terhességet. 39+6 napon szültem.
2016. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiammal 26 hetesen fektettek be, kaptam infúziót is, igaz én nem nyíltam. De a szülést már indítani kellett, időre jött. Sokat kellett pihenni és inni! Ezt mondták neked, hogy fontos a bő folyadék bevitel?
2016. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló tünetekkel befektettek és nekem fertőzésem volt,klion kúrát kaptam és megszűnt az állandó keményedés és nem nyíltan tovább.
2016. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!