Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja nem tudok kakilni,...

4 napja nem tudok kakilni, most lett ingerem, viszont nyomnom kéne. Nem lesz belőle baj?

Figyelt kérdés
12+2 hetes vagyok, nem merek nyomni, nehogy valami bajt okozzak, pedig most kéne. Mit tegyek?
2016. aug. 14. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Jézusom 😂

Vegyél be hashajtót ha nem mersz kakálni se...

Nem kéne így ráparázni a terhességre, mert hosszú keserves fél év vár ràd!

2016. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a gyümölcs, zöldség rostos üdítő segített. 19+1 hkm
2016. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Babának nem lesz baja, neked aranyered lehet. De nyomj nyugodtan :)
2016. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Velem egyszer fordult elő hogy nem sikerült és nyomtam és akkor rózsaszín lett a wc papír de ez a hüvelyemből jött! Szerencsére nem lett baj belőle, de többet nem fogom ezt megismételni. Egyél sok gyümölcsöt meg igyál sok gyümölcslevet, meg egyél aktivia joghurtot. Nekem ha kell egy kis rásegítés akkor iszok fekete ribizlis üditőt, mindig segít. :) De mostanában nincs ilyen problémám, minden nap sikerül.



19 hkm

2016. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De félek, hogy beindul tőle ilyen korán a szülés és elvetélek.
2016. aug. 14. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Ennyire azért nem.kéne betojni!

Az a terhesség,amelyik egy kis kakilástól megszakad az már megszakadt volna.

Változtass az étrendeden,mozogj,vagy ha semmi sem segít,akkor mehet a glicerines kúp.

De legelőször is a gondolkodásmódodat kellene megváltoztatni!

2016. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andtica ***** válasza:
81%
Nyugiii! :) Mozogj minden nap valamit. És egyél rengeteg gyümit, zöldséget. Én rengeteget eszek az elejétől, mert hála égnek ezeket kívánom. És még egyszer sem jött elő, az egyébként természetesnek mondott, terhességi székrekedés. :) Boldog babavárást! 21+6 hkm
2016. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Igyál naponta 1-2 magnosolvot! Garantáltan minden nap tudsz WC-re menni es keményedni sem fogsz a magnéziumnak hála!
2016. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Elnezest de en most olyan jokat kacagtam nemely kommentet olvasva!Nehari kedves kerdezo,de tenyleg kicsit vicces amit irtal!Nekem is szinte mindennap problemas a kaki,en ezt ugy oldom meg hogy csinalok egy kavèt sok tejjel,es azt kortyolgatom,Altalaban ez meghozza az eredmenyt,vagy ahogyan elottem irta is valaki gyumolcs.Pl.nekem dinnye segit sokat.Viszont minimalisan igyis kell kicsit "nyomni".Tehat en is azt mondom,ne aggodj nyomj nyugodtan!
2016. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Glicerin kúp,vagy langyos vizes beöntés.Én is szenvedtem tőle.Nem valami guszta,de hatásos.Én a hüvelyzuhanyt használtam langyos vizes beöntésre,beálltam a kádba és egy nagy lavórba ürítettem beöntés után.Gugolva jobban ki fogod tudni nyomni a székletet,és utána le is tudsz zuhanyozni.
2016. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!