Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba fekvése változott?...

ReniAdam kérdése:

A baba fekvése változott? Azért lenne nagyobb a vizelési ingerem?

Figyelt kérdés
Két napja éjszakánként nem tudok aludni, mert folyamatosan a wc-t látogatom. Végig nagyon kell pisilni, de sokszor nem is jön semmi. Eddig is többet jártam wc-re egy ideje, de most 2 napja fokozódott és amint megmozdul a pici azonnal éles fájdalmat érzek a hólyagomban. Lehet, hogy befordult fejfekvésbe és ez okozza? 33hetes km.

2014. jún. 29. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

"leszállt" a méhed,

nő a baba,

lehet befordult

ezek a tippjeim

2014. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt a sejtésem, hogy befordult. Az miért van, hogy a doki nem mondott semmit a baba hrlyezkedéséről a 32hetesen? Én úgy tudom hogy mondania kellett volna, de néztem a leletet és azon sem szerepel.
2014. jún. 29. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam ugyanez a helyzet. Idáig harántfekvésben volt, tudtam hajolgatni, nem jártam folyton pisilni, de pár napja befordult (mint pénteken kiderült farosba), és azóta folyton szaladok a wc-re és néha olyanokat rug, hogy azt hiszem leesik a hugyhólyagom :)
2014. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég kellemetlen élmény 😊 hányadik hétben vagy?
2014. jún. 30. 11:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem most a mozgása is kicsit olyan mint a lassított felvétel. :) de azért érzem hogy mozog, csak lassan. Gondolom kevés már a helye.
2014. jún. 30. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
A 30.hétben vagyok. Nekem napi szinten változik az aktivitása, melegben kevesebbet mozgolódik. Amikor a fiamat vártam 10 évvel ezelőtt akkor is ugyanez volt, hogy a végefele állandóan pisilnem kellett (Ő fejvégű volt szerencsére). Minél nagyobbak lesznek annál jobban fognak nyomni mindent. Kitartás :)
2014. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem hidegben mozog kevesebbet. 😊 Melegben sokkal intenzívebb, tehát így még keményebb a kánikula. Az a szerencse, hogy idén elég változó az idő, nincs folyamatosan nagyon meleg.
2014. jún. 30. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!