Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki kozmetikus...

Van itt valaki aki kozmetikus vagy esetleg orvos? Babat varok es gep hasznalatarol szeretnek kerdezni.

Figyelt kérdés
Tripolar radiofrekvencias arc es testkezelo gepem van amivel jelenleg is dolgoznom kell. 8 hetes terhes vagyok es nem tudom van e karos hatasa a babamra nezve vagy sem. Voltam mar terhes akkor nem hasznaltam hanem a kolleganom de most egyedul vagyok es dolgoznom kene. Tudna valaki segiteni mert mar probaltam utana jarni de mindenki mast mond. Koszonom

2016. aug. 16. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a választ, de engem is érdekelne. A terhességem alatt rádiófrekvenciás arckezelést akartam végeztetni, de nem vállalták. Amikor megkérdeztem, mennyiben káros a babára, fogalmuk sem volt. Azért jó lenne végre megtudni.
2016. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ahova járok,fodrász ott van egy lány aki ezzel foglalkozik. Én érdeklődtem nála várandósan az árairól,de csak érdeklődtem... És le lettem szídva,hogy mennyire tudatlan vagyok,hogy én ezt nem tudom hogyha várandós vagyok nem mehetek ilyen kezelésre,mondtam neki,hogy nem is most szeretnek hanem majd miután megszületett a kisfiam,és akkor mondta,hogy akkor nem hozzá fogok menni mert babát terveznek ők is,és várandósan nem végezheti mert káros a babára,de arra,hogy miben káros már nem tért ki.
2016. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Igen a vendegimnek kontraindikacio terhesen mert ot kezelem radiofrekvenciaval es az nem egeszseges a babara nezve. A testkezelesnel pedig meg pluszban a meregtelenito folyamat nem ajanlot.

Nekem is az egyik kozmetikus azt mondja en kezelhetek mert semmi hatasa nincs ram, a masik meg hogy inkabb ne. Szoval gondoltam megkerdezem itt hatha valaki konkretan tudna valaszolni azert meg az orvost is megkerdezem a heten. Koszonom😊

2016. aug. 16. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,szerintem is az orvos tudna pontosabbat mondani,mert sajnos valaki így valaki úgy tudja. Boldog babavárást! :)
2016. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. De pontosan mit árt a babának a rádiófrekvencia? Mert ezt nekem senki nem tudta megmondani (Fejlődési rendellenességet okoz, vagy csak szimplán zavaró neki?). Annyit hadováltak, hogy a terhesség alatt érzékenyebb a bőr, azért is nem szeretik elvégezni a kezelést. Én sem most szeretném, hanem a szülés után, de állítólag a szoptatás alatt is ellenjavallt (miért, elapasztja a tejet?)
2016. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szoptatas alatt a meregtelenites miatt a testen, az arcon szerintem a hormonok miatt pigmentalodhat es erzekenyebb is lehet ilyenkor. igazabol nincsen bizonyitva semmi de azert ellenjavalt mert ha esetleg barmi fejlodesi rendelelleneseg lenne akkor ezt a feleloseget nem vallaljak. Testnel egyertelmu arcnal az ultrahangot sem csinaljak sokan bizonyos het utan.
2016. aug. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!