Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész nap nyomja magát a...

Egész nap nyomja magát a babócám. Szinte már fájdalmasan. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kevés lesz a hely meg minden de normális az hogy a köldököm felett kb.2 ujjnyival érzem a legkeményebbnek a hasam. Ha oda teszem a kezem mintha valami csontosat èreznék. Lehet hogy a keze van ott? Egyenlőre faros a drágám.

34hetes km



2016. aug. 16. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig baloldalt alul nyomta ki magát úgy, hogy volt, hogy jobb oldalon szinte eltűnt a pocakom, bal oldalon meg volt egy hatalmas dudor. Rendesen megijedtem :D A vége felé már elég szűkös a hely, én nem gondolnám, hogy ebből bármiféle problémára lehetne következtetni... Ha nyugtalanít a dolog, kérdezz rá a védőnődnél/dokinál, de szerintem megnyugodhatsz.
2016. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ikrekkel voltam terhes, a vége felé már nekezen fértek el, hol itt, hol ott dudorodott ki valami (lábacska, kezecske). Elég kellemetlen volt, főleg ha éjszaka "birkóztak".
2016. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A feje a legkeményebb. Ha nagyon kemény, akkor azt érezheted.

Bár a 35. hétig még könnyen tudnak forgolódni, ezért akár bármelyik része lehet, popsija is.

2016. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a köldök felett nagyon sokszor egy részen kőkemény, vmelyik testrészét odanyomja, én a térdére vagy a csípőjére tippelek (fejfekvéses). Amúgy is folyton kinyomja magát, legtöbbször a bal oldalamon, néha pedig mintha húzogatna valamit egyik oldalról a másikra a köldököm felett, szerintem amikor egyik oldalról fordulna másikra, akkor érezhetem a térfeit :). Én nem gondolom, hogy baj lenne az, amit leírtál, mindenkinél előbb utóbb jelentkezik hasonló. 36+6 hkm
2016. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek 😊
2016. aug. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!