Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen méretű babaruhát...

Milyen méretű babaruhát vittél/viszel a kórházba és milyeneket?

Figyelt kérdés

A méret nagyban függ ugyebár attól, hogy a babát mekkorának mérik előzőleg, de a ruhavásárlást nem szeretném az utolsó percekre hagyni, mert sosem lehet tudni mikor kell beszaladnunk a kórházba. Inkább többféle méretből vennék egy-két darabot, hogy legyen biztos.


Kíváncsi vagyok még arra, hogy milyen babaruhákat vittetek/visztek a kórházba: body, külön levő felső, alsó, kiskabát stb? Téli baba lesz. Azt is megírhatjátok miből hány darabbal érdemes felszerelkezni erre az időszakra.


2016. aug. 16. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

56-osakat. Body, rugdalózó, kiszokni, kesztyű, sapka.

6-7 db-ot vittem be a body+rugdalózóból, mert volt, h kifolyt a kaki /pisi.

Vittem kistakarót is, mivel fiam is téli volt.

Hazafelé kapott még egy mellényt + bundazsákot + betakartam.

2016. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk csak hazafelére kellett, a védőnő azt mondta, legyen 56-os. Azt vittünk be, és itthonra se vettünk 50-est. A gyerek olyan pici volt (pedig 3,2-vel született), hogy a férjem asap elrohant C&A-ba 50-es rugikért meg bodykért.:)


Bodyt, pólót, rugit, puha plüss kertésznacit, kesztyűt, sapkát és zoknit vittünk be (tél volt, taxival jöttünk haza).

2016. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyrészt 56-os, 1 50-es. Az 50-est csak akkor egyszer adtam rá a korházban, de már akkoris picit kicsi volt (3500 gr, 52cm)
2016. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp ma vettem két 50-es body-t, akkor ezek szerint annyi elég is :)
2016. aug. 16. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is téli baba lesz. :)

Nekünk van eddig pár 50-es, sok 56-os és 1 db 62-es ruhácska.

Köztük body, rugi, kis nadrág.

Meg ugye vannak zoknik és van neki egy plüss mamusz is.

Nem lehet tudni előre hogy mekkora lesz amikor megszületik, szerintem mindegyikből kéne vinni. De ami biztos, hogy a meleg mamuszt rá fogom egyből adni mert biztos hideg lesz és azt rá tudom húzni bármire, rugira meg zoknira is.

2016. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4100 g, 56 cm-rel született a kisebbik fiam. Féltem hogy az 56-os jó sem lesz rá, de kb 2 hétig még azt hordta, sőt 1-2 nagyobb fazonú 50-es is jó volt rá.

Én body+rugi kombinációt adtam rá az első hónapokban, a kórházba is azt vittem. Novemberi baba.

2016. aug. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!