Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vettétek az első babaruh...

Mikor vettétek az első babaruhát, vagy babafelszerelést? Hány hetesek voltatok?

Figyelt kérdés
Köszi!

2015. nov. 28. 19:51
1 2
 1/12 Picsusz ***** válasza:
24 hetesen,mikor már tudtuk a nemét is :) Utána már folyamatosan vásárolgattunk.
2015. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19 hetesen már tudtunk a nemét. Tesco nagybevásárlás alkalmából megláttam a babacuccokat és vettünk egy rugit. Aztán úgy nézelődtem volna még, a Tesco mellett nem sokkal van a Brendon, ott meg egy kiságyat. Pont nem így terveztem csak elkapott a vásárlás a babának. A többivel vártunk úgy 30 hetes korig kb.
2015. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én már alig várom, hogy elkezdődjön az az időszak. :)
2015. nov. 28. 20:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Az elsőt nem én vettem, hanem az apja, de akkor még semennyi hetesek nem voltunk, csak reménykedtünk, hogy sikerül. (sajnos akkor nem, de a következő hónapban már igen:) ) Utána 10-12 hetesen vásároltam először, mert akkor épp leárazások voltak. (pl. júliusban töredékáron vettem télikabátot a gyereknek)
2015. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6 hetesen vettem az első babazoknit.
2015. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24 hetesen kezdtünk el vásárolgatni.
2015. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A nagyfiam esetében már nagyon az elején, a pozitív teszt után már vettem egy cumisüveget :) De ő meglepi baba volt, én meg még eléggé fiatal, eszembe sem jutott, hogy bármi gond lehet - nem is lett, szerencsére.

Most, a kistestvér esetében 29 hetes vagyok, és babaruhát még egyáltalán nem vettünk. Az első, amit megvásároltunk, az a babakocsi volt, de csak azért, mert elmentünk a Kikába teljesen más miatt, és megláttam álmaim babakocsiját, féláron :D És már csak egy darab volt. Na, azt nem hagytuk ott. Olyan 20 hetes körül voltam akkor. Azóta még vettünk kiságyat meg két cumit :D

2015. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát én még terhes sem voltam. :)

Amikor eldöntöttük hogy szeretnénk babát, akkor épp a SPAR-ban árultak 62-es bodykat, és mondtam a férjemnek hogy mi lenne, ha vennénk egyet, mire ő egyből helyeselte és akkor megvettük.

Aztán a legtöbb dolgot kaptuk, már nem is emlékszem mikor, de félidő után vettük meg, ami még kellett.

2015. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

19 hetesen vettük meg a babakocsit meg rendeltük meg a bútort, mert akkor volt akciós. Aztán onnantól kezdve fokozatosan, amit megláttunk, megtetszett, megvettük. :)

A babaszoba 35. héten lett kész, aztán azóta még kellett pár apróság, de már minden készen áll. Sok mindent kaptunk is. Én írtam listát, úgy könnyebb volt, hogy ne felejtsek el semmit. :)


38+3 hkm

2015. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyelőre még csak anyuék vettek neki újszülött babaruhákat, hálózsákot, sapikat akkor 22 hetes voltam. Előkerültek az én és az öcséim babaruhái is, úgyhogy van ruhácskánk egy vagonnal. :D Nagyon csinos kislány lesz bennük! :) A babakocsit már kinéztük, de nem vettük még meg, babaágyat is majd januárban, vagy februárban veszünk. Most 24 hetes vagyok.
2015. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!