Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik kb a 37. het korul...

Akik kb a 37. het korul jarnak, ti es parotok hogyan keszultok fel a szulesre a baba erkezesere az azt megelozo par hetben? Parotok is turelmetlen mar az utolso hetekben?

Figyelt kérdés
Mar en betoltottem a 37. hetet, nagyon izgulok, es szeretnem ha parom ott lenne baba erkezesekor mellettem. Nektek mit mondd otthon a parotok?

2016. aug. 16. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 37 hetes. Mindketten nagyon izgatottak vagyunk már, a férjem be fog jönni a szülőszobára velem. Nem mindig gondolta így, de amint meglátta a kisbabát a 15 hetes uh-n, azonnal mondta, hogy természetesen bejön velem (én meg gondoltam magamban: na nem volt ez mindig ilyen természetes, de mindegy :))) De most semmivel nem lehet eltántorítani! Ennek örülök, bár én azt is tiszteletben tartottam volna, ha nem akarna bejönni, vannak emberek, akik nem jól bírják az ilyen helyzeteket, ezt mindenki maga tudja eldönteni szerintem. Sok boldogságot a kisbabához! 36+6 hkm
2016. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! a 38. hétben vagyok! nem kifejezetten várja de azt le szögezte hogy nélküle nincs szülés! a másik 3 gyerkőcnél is bent volt! tetszett neki nagyon!
2016. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!