Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos nem nagyon kívánok...

Sajnos nem nagyon kívánok ételt a folyamatos hányiger és émelygés miatt. 7-8 hetes terhesen okozhatok ezzel kárt a babának?

Figyelt kérdés
Jut neki elég tápanyag, ha keveset eszem? (Szedni kezdtem az elevitet.) Sajnos a kenyérféléket nem tudom megenni, soha nem is szerettem. Ez hiba? De ennek ellenére eddig még tartom a súlyom, nem fogytam.
2007. szept. 19. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! A baba elveszi azt ami kell neki, függetlenül attól, hogy mennyit eszel. Az se baj, ha eleinte fogysz pár kilót. Gyakran előfordul. Legfeljebb neked jut kevesebb tápanyag, de a baba nem fog hiányt szenvedni semmiben.
2007. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez velem is igy volt nefélj javulni fog a helyzet pár hét mulva,azt nagyon jol teszed hogy szeded a vitaminokat, egy pohar tej lefekvés elott csodákra képes!Probáld ki! én mostanra (12.hetes kismama) megbirnák enni bármit mindig éhes vagyok , pedig a 8ik hétig még fogytam is nemvolt abszolut etvágyam.
2007. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az első 4 hónapban 5 kg-t fogytam. Arra figyeltem, hogy sok gyümölcsöt és egészséges kajákat egyek, bár nem tudtam sokat enni, de ha szeded az Elevitet és megfelelő mennyiségű folyadékot iszol, akkor nem lesz gond.
2007. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj! Én is annyi idős lehetek a pocaklakóval mint te, és én is alig bírok enni! És amiből tudok enni, abból is csak keveset! Jól ki van ez találva! A gyerek elveszi amit kell! Persze azért ne koplalj, mert az nem jó egyikőtöknek sem. Én is szedek vitamint, szerencsére gyümölcsöket, leveseket tudok enni, de pl. a felvágottra alig bírok ránézni és állandóan émelygek...!
2007. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!