Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kíváncsiságból kérdeznék...

Kíváncsiságból kérdeznék valamit a császárról! Hogy van ilyenkor?

Figyelt kérdés
nem császárral fogok szülni,legalábbis eddig úgy néz ki hogy nem,de még kitudja,csak 23hetes vagyok.De itt olvasgatva ma eszmebe jutott az,hogy császárnál hogy van ez a méhlepényes dolog?Mert ugye sima szülésnél azt is "megkell szülni",na de császárnál hogy?Akkor is?Vagy akkor ugyanúgy a hason "kiveszik"vagy mi?Bocsánat hogy ha ilyen hülyeséget kérdezek,de tényleg nemtudom hogy van ilyenkor,és kíváncsi vagyok:)Köszönöm ha felvilágosít valaki:)
2010. ápr. 19. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kivesznek mindent!

2 lányomat császárral szültem és minden a hasamon jött ki! :)

2010. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Én sajnos császáros voltam, bár én sem úgy indultam neki a szülésnek, de így lett végül. Szóval, a műtőasztalon elintéznek a dokik mindent ilyenkor, kikapják azt is belőled.

Kívánok Neked komplikációmentes, könnyű szülést!!

2010. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én császáros leszek júniusban, és igen, az orvosok a műtét alatt kiveszik a méhlepényt is.
2010. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Legalább már ezt is tudom:)
2010. ápr. 19. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, kiveszik a műtét alatt
2010. ápr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!