Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés a szülés elött...

Hasmenés a szülés elött mennyire jellemző? És mennyivel elötte?

Figyelt kérdés
39+3 hetes km vagyok tegnap egesz nap fajt a derekam meg ma is sokat. A szeméremcsontom is faj nagyon, es most meg hasmenesem is van... Jelentheti ez màr a szülés közeledtét?
2010. ápr. 19. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, jelezheti ám! Főleg úgy, ahogy nálad van, azaz a derékfájás, medencefájdalom + hasmenés. Nagyon valószínű, hogy hamarosan megszületik a babácskád! Nekem egyébként néhány órával a fájások kezdete előtt volt ilyen, aztán még a vajúdás alatt is a beöntésig ... Könnyű szülést és sok boldogságot a babához!!! Zs.
2010. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt előtte 1-2 nappal!
2010. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is pont így volt,pici derékfájás egész nap,hajnal kettőkor meg arra ébredtem,hogy fájásom van,és mennem kellett a wc-re.Kilencig járkáltam a konyha és a wc között:-)A 10 perces fájásoknál meg mentünk a kórházba,délután megszületett a fiam.Úgyhogy igen,jelentheti!Gyors szülést neked,és sok egészséget!
2010. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindket szulesem elott volt.

Az elso babanal napkozben volt hasmenesem, mas tunetem nem volt, akkor voltam 39 hetes es 3 napos terhes. Ejszaka arra ebredtem, hogy kemenyedik a hasam es el is folyt a magzatviz abban a pillanatban.

A masodik babamnal epp 39 hetesen volt ejszaka hasmenesem es iszonyatosan kemenyedett a pocakom, nem is tudtam aludni. Masnap kemenyedtem ossze-vissza fajas nelkul, gyengen, de este bementunk a korhazba, hogy nezzen meg a dokim. Akkor mar ket ujjnyira nyitva volt az osszes mehszaj, a mehnyak 1 ujjnyira rovidult. Hazamehettem, de azt mondtak, hogy tuti visszakerulok meg ejszaka. Nem igy tortent, bealudtam, minden kemenyedes elmult. Harom napig nem volt semmi, se kemenyedes, se fajas, se hasmenes, akkor hivott be a doki meg egy vizsgalatra es meglepve tapasztalta, hogy mar bo harom ujjnyira nyitva vagyok, mar haza sem engedett, burkot repesztett, csinalt fajasokat es ket oraval kesobb mar kint volt a fiam.

Ha nem indit, akkor lehet, hogy meg tovabb egyben maradtunk volna.

Szoval nalam a hasmenes tenyleg a szules kozeledtet jelezte, de latod egyik esetben egy napon belul baba volt, a masik esetben meg csak napok mulva.

2010. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kedd este 11 óra felé kezdtem ki járkálni a vécére,hajnalba már igen erős fájásaim voltak reggel 7 kort értünk be a korházba 9 kort feküdtem föl a szülőagyra majd 10:01 perckort megszületett a lányom dec 24-én!
2010. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Első babámnál kb egy hónappal a szülés előtt jelentkezett a hasmars,a végére sürübben.

Most megint egy hónappal vagyok a szülés előtt,és 3-4 napja jelentkezett,és tart.

Szóval szerintem ez elég egyértelmű jel.

Gyors,és könnyű szülést!!

2010. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!