Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósteszt halvany pozitiv (? )...

Jósteszt halvany pozitiv (? ) a 21. napon. Szerintetek lehet babó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jul 29 en jott meg. Akkor dontottuk el belevagunk a projektbe. Lehet nagyon szeretnem csak es azert de furan erzem magam. A megfogjonni erzes megvan, pedig nekem hosszu ciklusaim vannak, nincs itt az ideje. 12-en volt ovum. (Teszteltem)

Norcolutot holnap kell elkezdenem. 5napig kell szednem. Nem szeretnem hogy bekavarjon...

28/L


2016. aug. 17. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tuti, hogy akkor volt ovud, akkor még csak 5 nap telt el, ha történt is megtermékenyülés, még el sem kezdődött a beágyazódás. Addig pedig nincs hcg hormon termelés, amire ugye a terhes tesztek reagálnak, illetve amivel keresztreakcióba lép az LH teszt. Szóval még nagyon korai, nincs értelme foglalkozni jósteszteléssel.
2016. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az LH teszt sokaknál egész hónapban kétcsíkos valamennyire, nem jelent semmit az égvilágon. Norcolut mellett lehet próbálkozni? Jóváhagyta az orvos? Az nagyon durva gyógyszer! Nekem 1-2 alkalommal vérzés meghozására adtak, brutális vérfürdőt csinál, nagyon erős hormon.
2016. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A norcolutot ugy kaptam hogy mondtam probalkoznank.

Akkor lehet okosabb elengedni a temat par honapig s egyszer csak meglepodok majd:)

2016. aug. 18. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt mint ahogy írták, még el sem kezdődött a feltételes beágyazódás, a másik, hogy olyan, hogy halvány pozitív ovuteszt nincs. Az csak akkor pozi, ha erős 2 csíkos, ha halvány a 2. vonal, akkor az negatív!
2016. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!