Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hétbe léptem, a babám...

18 hétbe léptem, a babám megmozdult, és még mindig nagyon rosszul vagyok. El fog ez valaha múlni?

Figyelt kérdés

hányinger, émelygés, stb stb, nem bírom már. 14-15 héten volt enyhülés, de a 16 héten visszajött és azóta is tart.

miért?

járt valaki hasonló cipőben?



2013. máj. 28. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, én 7 hónapos voltam, amikor végre elmúlt a mindennapos hányás

iszonyúan ki voltam már fáradva, a hányások után sem könnyebbültem meg, amint felemeltem a fejem a párnáról már öklendeztem is

2013. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szió én 26+2 hetes vagyok igaz émelyegni ritkán szoktam már, de azért rámjön még néha néha, hányinger is méh mindig szokott lenni sajnos :(. A nagyon rosszulétek nekem 7-16 hétig voltak nem maradt meg semmise szinte meg bennem még a folyadékot is kihánytam fogytam is 5kg :(.


Sajnos vannak ilyen terheségek nekem most a kisfiammal ilyen , kislányomal 7-12 hétig napi egyszer hánytam és utána semmi. Kitartás :).

2013. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
méh - még akart lenni félre ütöttem
2013. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél 18-20. hét körül múlt el, úgyhogy van még remény! Tudom, hogy milyen rossz.
2013. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 hetesen éreztem meg a baba mozgását, most 18 hetes vagyok. Még mindég rosszul vagyok, ma reggel is hánytam. Egész nap émelygek, rosszul vagyok. Már nem nagyon reménykedek, hogy elmúlik. Az első terhességemnél azonnal elmúlt a rosszullét, ahogy megéreztem a picit. Szerintem már ki kell bírni.
2013. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szóval várhatok még pár hetet is, vagy akár végig :( Én azért reménykedem, hogy elmúlik, vagy nekem az is elég lenne, ha enyhülne végre már
2013. máj. 28. 16:18
 7/7 adriennjeni ***** válasza:

Nekem ugyan hamar elmúltak a tünetek, kb a 12. hét után, de a fogkefe azóta sem a barátom, ha ránézek már hányingerem van, de amit muszáj azt muszáj. Ne izgulj, nem mindenki egyforma. lehet h egy-két hét és már semmit nem érzel! :)

21 hkm

2013. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!