Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt még fázós/felfázós...

Vannak itt még fázós/felfázós kismamák?

Figyelt kérdés
Jön lassan a hideg idő és én már előre félek. Már most ha leülök valami hidegebbre (ezalatt értsd pl. bőr kanapé, vagy bármilyen más anyag, ami nem azonnal melegszik át) máris érzem a felfázás tüneteit. Fa székre meg hasonlókra már rég nem ülök párna nélkül. Viszont vendégségbe nem vihetek kispárnát még a kanapéra is... Hogyan lehet túlélni ezt az időszakot? Nekem sem kellemes, és a babának sem szeretnék ártani vele.
2016. aug. 18. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene menned orvoshoz, mert ez nem normális, ha ennyire érzékeny vagy, akkor vagy valamilyen (folyamatos) fertözésed van, vagy valami más problémád.
2016. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kétszer voltam felfázva terhesség alatt (szerintem háromszor, de a doki nem tartotta arra indokoltnak felírni az antibiotikumot). Én nem vagyok fázós, de felfázásom volt gyakran. Azóta, fél éve, lekopogom, nem volt.


Egyrészt egy vese/hasi ultrahang kellene urológusnál. Ha budapesti vagy, a lipótvárosi sztk-ban alig kell várni és baromi kedvesek, nem kell időpont. Másrészt vendégségbe is vihetsz kispárnát. Harmadrészt a magzatnak nem ártasz vele, azzal ártasz, ha nem kezelik, de ha kezelik, akkor minden oké.

2016. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg épp kezelés van folyamatban, gondolom amiatt vagyok még érzékenyebb a hidegre, de sajnos amúgy "gyógyulás" után is nagyon könnyen felfázok... :(
2016. aug. 18. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,és bizony én vittem magammal a kis bundás téli papucsomat ha vendégségbe mentünk,és kértem kis párnát is.Rengeteg ember annyi problémával küszködik,nekem ez a gyenge pontom,miért szégyellnék kérni?Nincs ebbe semmi.

Amúgy szülés szopi után ajánlom a naturland vesevédő teakeverékét,ha még nem ismered feltéve

2016. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is felfázós vagyok, most múlt el épp a legutóbbi felfázásom. most vagyok a 2. trimeszter végén, gyógyszert nem akartam szedni, nekem a tőzegáfonya tea sokat segített. és igenis kértem/kérek vendégségben is kispárnát a fenekem alá és senki nem nézett eddig furcsán rám. nyugodtan kérj párnát, ennyit ha nem is magadért, de a babáért meg kell tenned. gondolj csak bele, ha majd ő is ilyen lesz, neki sem kérsz majd egy kispárnát, vagy nem viszel magaddal, csak hogy ne kellemetlenkedj? Mi annak idején pl még a bilit is magunkkal cipeltük, mert nem volt hajlandó másba pisilni :)
2016. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy terhesen lehet e, ha igen, akkor a tőzegáfonya kapszulát nagyon tudom javasolni.

Egy vesém van, felfázós voltam, aztán csináltam egy ilyen kúrát és azóta nem jött vissza.

Minden jót kívánok

2016. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!