Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok....

23 hetes kismama vagyok. Tulsulyal kezdtem 84kg-al. 8-9 kg minusznál tartok. Nem bánom de nem sok ez egy kicsit? Aki hasonloan volt, mennyi lett a végére? 2. Baba.

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nalunk is masodik baba, en 16 hetes terhes vagyok es minusz 7 kilonal tartok. Talan most mintha megallt volna a fogyas. 170 cm vagyok es 67rol indultam, most vagyok 60. En is kivancsi vagyok mennyi lesz a vegere. Engem eddig mindenki nyugtatott, hogy normalis, bar en is soknak talalom a fogyast mostanra.
2016. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Èn 80 kg val kezdtem 7 hetesen majd összesen 4 kg fogytam ès most 39 hetet kezdem holnap és 81,5 kg nál tartok! A babával minden oké a 38 hetes uh-gon 3400 gr-ra saccolták +/- 500gr eltéréssel.

Ne aggódj minden rendben lesz veled!

2016. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 93-al kezdtem, 87,5ig ment le, most (35hét) 97-98 vagyok. nem baj, ha megy lefelé, a baba elveszi, ami kell neki. Maximum majd vérképnél ha valami hibádzik, akkor szólnak, és kell szedned pluszban, nekem pl. vasat kell szednem
2016. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Károsabb a túlsúly,mint a fogyás.
2016. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokan fogynak az elején, főleg a hányás/hányinger miatt. ha am is túlsúllyal kezdtél, akk nem annyira gáz, mert elvileg akk van miből táplálkoznia a babának :)

én 82 kg-val kezdtem, 18. hétig egy dekát sem híztam, most 85 vagyok, 22 hetesen, azt meg akkor szedtem magamra, mikor olyan beteg lettem, hogy egy hétig csak feküdtem, majd plusz még egy hétig alig mozogtam valamit. mondjuk én nagyon oda is figyelek, hogy ha lehet ne hízzak sokat, ugyanis a térdem nem bírná a plusz terhelést. A végét még nem tudom, de ha csak rajtam múlik, 2-3 kilónál többet nem akarok hízni.

2016. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!