Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok. Pár...

33 hetes kismama vagyok. Pár napja 10 perces fájásaim voltak amit kimutatott a gép is. Kaptam infúziót és tüdőérlelőt. Teljesen zárt vagyok. Volt valaki hasonlóan? Mennyi időre szűlt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek kellett egy hetet fekündnie kórházban, úgy a 30. hét környékén, ő is kapott tüdőérlelőt. Végig vitte utána a terhességét. Jól vannak mindketten. :)
2016. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :-) utàna otthon is pihent? Akkor nem jött koràbban?!
2016. máj. 19. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
26 hetesen jártam így, utána időre jött.
2016. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Terminustúllépés miatt voltam bent kórházban, a szobában egy másik kismama szintén, volt visszatartáson 34 hetesen. Ahhoz képest terminustullépés volt nála is.

Ikres kismamának 33 hetesen kellett infúzió, nála 35 hetesen megrepedt a burok de ikrekkel még ez is jó.

A férjem (32 éves) szintén korán "akart" megszületni, anyósom annyit mondott 7 hónapra, koraszülött ő sem lett végül szóval még egy ideig bent tudták tartani.

2016. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

25 hetesen kerültem be.5 perces fàjàsokkal mire felismertem zàrt méhszàj.

Màr készültek mentőhelikopterrel hogy ha kell megfelelő koraszülöttosztàlyra menjek ha a baba túléli.

Borzasztó volt.

Egy hétig infi ment,nem kelhettem fel.Hazaengedtek.

Hazaérve két hétig semmi nem mertem csinalni csak feküdni.

40. Hét végére császàroztak mert ugyan elfolyt a magzatvíz de nem tàgultam oxira sem.

Szval igen minden rendbe jöhet ha az ember időben jó kezekbe kerül.

2016. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35 hetesen indult be a szülésem, én már nem kaptam tüdőérlelőt, de magnéziummal leállították a fájásokat, a tágulás megállt. egy hétig pihentem, de utána mentem a dolgomra, terminusba már nem aggódtam. 39+6 született meg :)
2016. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!