Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vérvételre küldtek?

Miért vérvételre küldtek?

Figyelt kérdés

Számolgattam , és tegnap voltam 5 hetes és 2 napos.

Elmenten nyőgyógyászhoz , kézzel megvizsgált és , azt mondta , hogy menjek el vérvételre.Meg annyit kérdezett , hogy örülök e?!

De nem mondott mást. De viszont barátnőmet már uh-ra küldte el ennyi idősen.csináltam már több pozitív tesztet :) Hétfőn megyek el vérvételre , akkor leszek 6 hetes.vérvétel után vissza kell mennem a nőgyógyra. Szerintetek hétfőn mondanak már valami bíztatót???? :)


2016. aug. 18. 10:28
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Semmi konkrét nincs azon a beutalón!

Csak , az hogy vérvétel és hcg hormon. De csináltam 4 tesztet egyértelmű pozitivak.. és még is el kell mennem.

2016. aug. 18. 11:07
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Vérvétel így se, úgyse árt terhesen is meg nem terhesen is. Én pl. nem terhesen is évente levetettem egy általános vérképet, szóval emiatt ne hőbörögj :) Ha pozitívakat teszteltél, akkor nagy valsóíznűséggel várandós vagy
2016. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is megkérdezte a nődoki anno, hogy örülök-e, igaz, nem így, hanem hogy várt baba volt-e én meg mondtam, hogy igen. Szerintem szülészek-nőgyógyászok elég sokszor tapasztalhatják, hogy becsúszik a gyermek, anyuka meg egyből megy abortuszra, így már lassan nem mernek örülni a terheseknek (már amelyik nődokinak ez öröm, ha gyarapodik a nép), és félve kérdezik hogy tervezett volt-e?
2016. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 Vilcsianyuja ***** válasza:
29%
Fogják küldeni tonnányi vérvételre. Többek közt teljes vérképekre is. Erre minek??? Akkor kellene, ha negatív tesztek lennének, menstruáció késne, UH nem lenne egyértelmű, stb. Engem se küldtek soha, egyből UH volt. Igaz, én mindig magánba mentem.
2016. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy anno első pozitív rápisilős teszt után háziorvoshoz mentem, aki vizeletet küldetett a közeli kórházba, ahol egyértelműen megállapították, hogy hcg-s a vizeletem, és csak ezután mentem el nődokihoz, aki sima tapintásos vizsgálattal mondta, hogy fiatal terhesség, kb. 6 hetes. Első UH-m csak 9 hetesen volt, akkor már pulzált a szívcsöve a babának :)
2016. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, most akkor el kell menned egy vérvételre, hogy megnézzék a hcg szinted, majd utána küldenek ultrahangra. Én biztos, hogy kihagynám ezt a kört és egyből elmennék egy magándokihoz, aki elvégzi a 0. ultrahangot és megállapítja a terhességet, ha a 7. hét után mész akkor valószínű már szívhang is lesz.
2016. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Hát azt nem vettem ki a hangsúlyából , hogy örömel kérdezte e vagy sem , hogy örülök e , de én egyből rá vágtam , hogy örülök!!!

Remélem vérvétel után mehetek UH-ra. Bízom benne , korán mentem egyébként nagyon nem hallgattam senkire , aki mondta , hogy korai még , de már nagyon hajtott a kíváncsiság és még most is! De én legbelül tudom , hogy nem vagyok egyedül , csak szeretném már nagyon nagyon látni :))

2016. aug. 18. 11:25
 18/36 88Móni88 ***** válasza:

Sztk-ban amíg nincs szívhang emberszámba se vesznek sajnos. :(

Onnantól számít élőnek a terhesség.

2016. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Ez az!!! :( de ha nem csinálmak uh-ot.. akkor nem.tudják , hogy van e vagy nincs szívhang .. nem tudom mikor fogant a baba , de nem a 14. Napon szerintem , mert a teszt már mensi előtt 4 nappal pozi volt.
2016. aug. 18. 12:50
 20/36 anonim ***** válasza:
75%

Már korábban megállapították a terhességet, vagy csak te számolgatsz?

Engem is élből vérvételre küldtek, mert UH-n nem láttak semmit. A vérvételből rögtön megmondták hogy terhes vagyok és utána mikor már UH-n is látszott (3-4 nap múlva) akkor már kort is mondtak.

2016. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!