Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Okt.31. utolsó...

Baj lehet? Okt.31. utolsó menses, a múlt héten halvány pozi, tegnap, ma erősebb pozi teszt! Uh-on semmi nem látszik, minimális barnázás csütörtök óta, a dokik nem mondanak semmit, ma küldtek hcg vérvételre!

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Utolsó menszi alapján 6 hetes lennél. Van akinél ekkor màr szívhang is van, és van ahol csak petezsákot látnak. Nálad előfordulhat, hogy később volt peteérés, és azért nem látszik.
2014. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem is október 31 az utolsó menszi napom. így egyidősek vagyunk.

ma pontosan 5 hetes 2 napos vagy. Én kerek 5 hetesen voltam dokinál és volt egy 12 x 9 es petezsákom. 7 hetesen kell mennem újra de eddig azt mondta hogy 5 hetesnek megfelel, minden rendben van. És én 4 hetesen teszteltem +.Ha gondolod beszélgethetünk.

2014. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok mennyi volt az értéked a vérben a HCG, meg irod kérlek
2014. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bocsi 5 het 3 nap
2014. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Holnap lesz meg a vérvétel eredménye,majd megírom!

A múlt héten halvàny volt a pozi teszt,ma màr erősebb volt a csík!

2014. dec. 8. 17:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez jelenthet későbbi peteérést, és méhen kívülit egyaránt.


Nekem is erős volt a teszten a két csík, és nem jött meg, de később barnázni kezdtem, semmi már tünetem nem volt, nem fájt, nem szurkált, se a végbelem nem fájt, mégis méhen kívülim volt.


Reméljük, nálad csak későbbi peteérés, és ezért nem láttak még semmit.

2014. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 emmatibi válasza:
Ilyenkor iszonyat nehéz várni eredményekre, vizsgálatra, de mást nem lehet tenni. A történeted vége lehet jó, és minden rendben lehet, de lehet rossz is, ezt nem lehet megjósolni. Voltam hasonló helyzetben, minden rendben volt a végén, de amikor még kérdéses volt, igyekeztem arra gondolni, hogy minden rendben lesz, de azért felkészültem a rossz hirekre is, hogy tudjak erős lenni. Kitartás!
2014. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van eredmény mit mondott a doki.
2014. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eredmény van,hcg 693,sajnos tegnap este elvesztettem a babát!
2014. dec. 10. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon sajnálom.

:(

2014. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!