Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy kb 5 hetesen...

Az normális, hogy kb 5 hetesen nem érzek semmit? Nincs mellfeszülés, hányinger, émelygés, semmi, csak sokat pisilek! Jövő héten tervezek dokihoz menni, de már nagyon ideges vagyok, hogy vajon jól van-e baba!

Figyelt kérdés
A másik!Én nem nézem a hőmet reggelente,nem tudom mennyire fontos ez,de pár napja este fázok!Máskor be se takarózok,most meg jéghideg a lábam!Napjában 2-3 alkalommal érzek enyhe szúrást,feszülést,hol a petefészkemnél,hol alhas tájékán!
2016. aug. 18. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

normális

nekem egyáltalán nem voltak terhességi tüneteim

egyik terhességnél sem

2016. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Emiatt ne aggódj feleslegesen. Én most vagyok a 25. hétben de a mellem még egyszer sem feszült vagy ilyesmi. Hányingerem is csak a 6. hét után volt egy kicsit

Mindenkinél más, nincs olyan hogy kötelező lenne érezned valamilyen tünetet.

2016. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Remélem tényleg minden rendben lesz!
2016. aug. 18. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
34 hetes terhes vagyok, az egyetlen tünetem, a növő hasam, na meg a baba mozgása....
2016. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!