Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nehezen megy az alvás....

Nagyon nehezen megy az alvás. Nektek mik a módszereitek, hogy jobb és kényelmesebb legyen az alvás? Szivesen meghallgatok minden tippet. Nagyon elkéne. 27 hkm

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nekem egy nagy párna jött be a combom alá

mert h notórius hason alvó vagyok

így amolyan félig hason aludtam


am meg citromfű és levendula illatok

esetleg joga légzés az elnyugváshoz

2016. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én U alakú terhespárnát használok kb a 24. héttől, azzal elég kényelmes az alvás. Ilyesmit: [link]

Nekem áldás!

37+1 hkm

2016. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hááát, szerintem ez emberfüggő. Mind a 2 várandósság alatt (másodikkal most vagyok 35 hetes) a 2. trimeszter közepétől csak plusz kispárnával a fejem alatt, a bal oldalamon tudok (tudtam) aludni, gyomorsav miatt.

Az elsőnél végigaludtam az éjszakát. A másodiknál, ha valami miatt felébredek (rendszerint mosdó oly 3-1/2 4 körül), nem bírok visszaludni min. 2 órán át, de van amikor egyáltalán nem sikerül. :-(

2016. aug. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!