Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ha ma teljesen jol...

Normalis ha ma teljesen jol erzem magam? 9 hetes kismama vagyok. Este bulizni voltunk. Tancoltam de sokszor leultem pihenni. Minden rendben volt! Este alvas kozben parszor elesen belenyilalt jobb oldalt.

Figyelt kérdés

Ma reggel arra kelltem hogy nem feszul a mellem,nem igazan faj a hasam alja es hanyingerem sincs!Normal esetben ezek minden reggel vannak.Lehet valami gond?Vagy csak ez egy ilyen reggel volt es oruljek neki?

A fejem faj egy kicsit de az biztos az esotol.


2008. okt. 26. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
miért jársz bulizni terhesen? nem bírod ki, hogy ne menj?
2008. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem!Hirtelen folhivtak hogy egyik ismerosunknek szulinapja van.Igy elmentunk felkoszonteni es mindenki bulizni akart menni es nem tudjak hogy terhes vagyok.A paromnak is kellett egy kis kikapcsolodas.Igy elmentunk.De tancoltam par szamra aztan ultem!Nem is voltunk sokaig!De jo baratunk es nem akartuk megbantani hogy nem megyunk el.Nem ittam es a helysegben cigizni sem lehetett!
2008. okt. 26. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ha jól érezted magadat. Te is érzed ösztönösen hol a határ. Ülhetsz még eleget otthon ezután.

25 hetes

2008. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi!!!!En is igy gondoltam!Es nem vittem tulzasba!!!!!!
2008. okt. 26. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ha egyik napról a másikra elmúlnak a terhességi tünetek, de ez nem jelenti azt, hogy nem fognak majd viszajönni.

Mindenesetre a füstös, zajos helyeket kerüld terhesen, nem tesznek neked sem jót és a kicsinek sem.

2008. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az nem baj,hogy szórakozni jársz,persze mértékkel kell ezt is, mint mindent.Az viszont nem jó,hogy egyik napról a másikra hirtelen megszűntek a tüneteid.Én a helyedben holnap elmennék uh-ra,hogy biztosan minden rendben van-e!?
2008. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A tünetek nem mindig vannak, nekem is volt olyan, hogy pár napra teljesen eltünt minden, majd visszajött!

Nyugodtan bulizz, ha közben leülsz, pihizel nem baj, szerintem lehet érezni, ki mit bír! De a füstös helyek tényleg nem tesznek jót, bár ha nem gyakori, így nem hiszem, hogy alkalmilag árthat! Én búcsúban roptam párommal. Mi nem bírtuk így magunkban tartani a hírt, a párom boldogan újságolta, és mindenki örült! Vigyázz magadra!!!

2008. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszadótól kérdezném: te pedig milyen jogon kéred számon mástól, hogy mit csinál? Egyértelmű, hogy nem tudsz, vagy nem akarsz segíteni, de akkor legalább ne tégy fel vádaskodó kérdéseket.

Magára a kérdésre válaszolva pedig: nyilván te, mint kismama tudod, hol a határ, nekem az orvosom mindig mondja, a terhesség nem betegség! Nem kell begubózva otthon rinyálni. Fő a mértékletesség! Ha úgy érzed, jót tesz a szórakozás, megfelelő körülmények között nyugodtan kikapcsolódhatsz, semmi gond nincs ezzel! Remélem azonban, azóta már újra jelentkeztek a tünetek, mert ha hirtelen megszűnnek és érzed, hogy nem jönnek elő újra, akkor irány a doki! 34 hetes pocok.

2008. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
azt ugye tudod, hogy az első 12 hét a legveszélyesebb vetélés szempontjából?! én holnap elmennék uh-ra.
2008. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!