Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrésem eredménye P3...

Rákszűrésem eredménye P3 lett, szerdán voltam újra orvosnál hüvelygolyót írt fel,12 hetes vagyok ma okozott valakinél nagyobb bajt ez ha esetleg volt ilyen valakinél?

Figyelt kérdés
Jelenleg a huvelygolyót használom és magne B 6-t szedek.Riogatnak,hogy maradandó betegséget okozhat ez a picinek.. Hétfőn megyek ultrahangra aztán kérem hogy küldjenek Genetikai vizsgálatra,amit állítólag én nem kérhetek.. Így lehetséges magánorvos is. Kérlek segítsetek nagyon féltem a kisbabámat szörnyen elvagyok keseredve,kérlek ne írjatok bántó dolgokat.. Egyébként rengetegszer voltam már rákszűrésen sosem volt semmi gond.
2016. aug. 18. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

A babanak semmi baja nem lesz de magad miatt aggodj pap 3 a mehszajad sebes lehet sokat fog verezni terhesseg alatt

Ha sulyosabb lesz le kell majd szules utan lezerezni a sejeteket vagy fagyasztani

2016. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én mindent megfogok tenni,amit az orvos mond,de rettentően elszomorít hogy épp terhességem alatt történik ilyen. Lenne értelme magánorvost fogadni? Köszönöm a választ!!
2016. aug. 18. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
A P3 azt jelenti, hogy a kenet nem értékelhető, tehát nesze semmi fogd meg jól. Ezt meg kell ismételni. VISZONT: A P ( Papanicolau) osztlyozás elavult, a keneteket Bethesda módszer szerint kellene vizsgálni, ez sokkal részletesebb, pontosabban leírja, hogy milyen sejteket lát, van- e gyulladás. Én a helyedben elmennék egy olyan helyre, akár magánba, ahol rendes citológiai leletet adnak.
2016. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes a magánorvos,nagyon szépen köszönöm a választ!
2016. aug. 19. 00:36
 5/9 anonim ***** válasza:
És nyugodj meg, a babának sem egy esetleges elváltozás, sem a kúp bajt nem okoz, főleg nem genetikait.
2016. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 19. 00:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a p3 jelenti a nem értékelhetőt, hanem a p0!

Az első p3 után ismételni kell 3 hónappal. Ha utána p2, akkor gyulladás volt.

Ha utána is p3, az conisaciót igényel szovettannal.

A válaszokból kiindulva, ne itt érdeklődj...

És sok hasznos orvos kollegatol van cikk és vélemény, akik szakmabeliek

2016. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Terhesseg alatt nem lehet conisatiot csinalni

Conisatio elavult osregi modszer barbar

Anno hideg meleg lezerrel ill fagyasztassal kezelik a hibas sejteket de nem terhesseg alatt csak utana

2016. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem azonnal mutottek. Lezeres mutet volt. Azota semmi bajom nincs!!!
2016. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!