Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyobb a baba a méretei...

Ha nagyobb a baba a méretei alapján mint a kora szerint akkor előbb fog megszületni?

Figyelt kérdés
Február 9-én jött meg utóljára és február 25-én fogant, ez 100%, mert uh-n nézték a peteérést. Mensi szerint november 15-re vagyok kiírva. Tegnap voltam uh-n 22 hetes 6 naposan és majdnem egy héttel nagyobb a méretei alapján mint mensi szerint, pedig a fogantatás is később volt mint a félidő.

2016. júl. 19. 16:24
 1/10 A kérdező kommentje:
És már 17 hetesen éreztem először a mozgását, pedig első baba,meg már most nagyon nagy hasam van.
2016. júl. 19. 16:32
 2/10 anonim ***** válasza:

Első babànàl a 17 hetesen èrzett mozgás nem korai!

Nekem szinte végig 2 héttel nagyobb volt papíron. A kiírt napon indították a szülést és àtlagos méretekkel született

2016. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mikor fog megszületni, nem a baba méretétől függ.

Akár 2 héttel is túlhordhatod, vagy hamarabb jöhet 10 nappal, ezt senki nem fogja tudni megjósolni.

2016. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia. aprilis 2-re voltam ultrahang szerint kiirva, aprilis 8-ra ciklus szerint. Apr. 9-en hajnalba szuletett. :)
2016. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy hetes méreteltérés a baba alkatából adódhat, ahogy a felnőttek között is van kicsi és nagydarab. 12. Hétig fejlődnek "tankönyvszerűen", utána egyedi.
2016. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát persze, mint tudjuk, minden baba a kiírt napon 3500g-al születik! nem a tiéd lesz a történelem első 3700g-os babája, teszem azt!


mondjuk ha tudod is mikor fogant, akkor végképp nem értem miért gondolsz ilyen butaságokat. ettől függetlenül születhet előbb, ugye a babák 3%-a születik a kiírt napon...

2016. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Én túlhordtam, pedig fejlettebb volt a koránál. Fejlettség alapján október 31-re voltam kiírva, naptár szerint november 7-re és megszültem november 16-án 3970 grammal. Vagyis nem bírtam megszülni, sajnos hosszas vajúdás után császár.
2016. júl. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Én túlhordtam, pedig fejlettebb volt a koránál. Fejlettség alapján október 31-re voltam kiírva, naptár szerint november 7-re és megszültem 16-án 3970 grammal. Vagyis nem bírtam megszülni, sajnos hosszas vajúdás után császár.
2016. júl. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Én túlhordtam, pedig fejlettebb volt a koránál. Fejlettség alapján október 31-re voltam kiírva, naptár szerint november 7-re és megszültem november 16-án 3970 grammal. Vagyis nem bírtam megszülni, sajnos hosszas vajúdás után császár.
2016. júl. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Bocsi, beragadt az oldal...
2016. júl. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!