Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez hogy történhetett hogy...

Ez hogy történhetett hogy pont ekkor kaptam meg tőle a legelső nagyobb rúgást?

Figyelt kérdés

19 hetes múltam. Megkívántam az almát és megettem két db-ot. Ezután leültem a szokásos helyemre, pózomba, feltett lábakkal az ágyon. Aztán mondtam a babámnak hogy: "Adjál már valami erősebb életjelet magadról végre!" Nem nyomogattam, semmit nem csináltam. Amint kimondtam ezt a mondatot megkaptam az első olyan határozott rúgást tőle ami látszott kívülről is. :) Eszméletlen volt és hihetetlen, mintha értette volna hogy mit kérek! :) Azonnal válaszolt és ez volt az első ilyen rúgás eddig és első babámat várom. Remélem mindig mindenben így fog rám hallgatni rögtön. :))

Veletek történt hasonló?


2016. aug. 15. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem történt, és bizton állítom nem fog így hallgatni rád rögtön. :)


Ettől függetlenül nagyon jó élmény lehetett. ;)

2016. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Tanultunk olyasmiről valszámon, hogy "véletlen". Na, most már tapasztaltad magad is, mi az! Amikor a nénik azt mondják neked legközelebb, hogy "mindennek van valami oka", akkor említheted nekik ezt a "véletlen" nevű jelenséget.
2016. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Aranyos sztori, de nem szeretnélek elkeseríteni, nem fog így működni. 19 hetes, még nem is úgy hall Téged, mint mondjuk egy 35 hetes baba az édesanyja hangját.

Hallgatni meg végképp nem fog így rád, a csalódások elkerülése végett ne rózsaszín cukormázzal öntsd le a terhességet és a babázást magát, hanem kicsit reálisabban tekintsd :)

2016. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem azért történt mert mondtam neki. Ám nem szoktam mondani, most történt ez is először és ezért is furcsállottam.

Nem számít milyen idős a terhesség, hanem szerintem itt sokkal több van közöttünk, megérzés. :)

2016. aug. 15. 14:50
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Nekem millio hasonlo "véletlenjeim"voltak..de ugy se hinné senki igy mondani se szoktam


Csak egyet irok

Pl amikor már 3. napja kivoltam attol hogy egyfolytában "nyomja" a gyomrom, egyszer idegesen "rászoltam"hogy ne nyomja már,erre azonnal elmult a 3 napja tarto fájdalom, a terhesgondozonál meg kiderult hogy kinyilt a belső méhszájam, szoval lentebb csuszott...(36. hét)


Meg sorolhatnám sorolhatnám az ilyen véletlen egybeeséseket..

2016. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül is néha történnek az életben velem ilyen "csodák", amiből azt szűröm le hogy az élet maga egy csoda! :)
2016. aug. 15. 14:52
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Az első és utolsó szótfogadása volt innentől már csak a lázadás jön. :))))
2016. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy :)

Érteni biztos nem értette, ezt te magad is beláthatod. 19 hetesen kezdenek hallani valamit, esetleg a hangra reagált.

Lehet, hogy most nőtt, és ezentúl jobban fogod érezni a rugásait. Valószínű eddig is mozgott, csak épp pont most lett erősebb , érezhetőbb.

Az evés után fel szoktak élénkülni.

Ha befelé figyelsz, vagy relaxálsz simán előfordulhat, hogy mozog, és ha épp beszélsz hozzá hiheted, hogy válaszol. Csak épp ilyenkor semmi tudatos nincs a reakciójukban, arra reagálhatnak h nagyon jól érzed magad, vagy épp ideges vagy. Hangulat inkább hat rájuk.

2016. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a " sokkal több van köztünk" dolgot mindenki érzi, aki rá akar hangolódni a babájára. Ettől különleges a várandóság, hiszen együtt létezünk 9 hónapig. Sok ilyen élmény ér még majd, van aki elmeséli, az elején nekem is szenzáció számba ment.
2016. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
58%

Nem sokáig fogsz rácsodálkozni, egy idő után megszokod, hogy mihelyst kényelembe helyezed magad, ő azonnal ficánkolni kezd. Sőt, majd lesz olyan is, hogy azt kívánod, bárcsak ő is maradna egy kicsit nyugton :) Ez most szerencsésen jött ki, de nem azért rúgott, mert te kérted. Amúgy ez a kimondott kívánság teljesítése dolgot ott torpedóznám meg, ha ilyen különleges telepatikus kapcsolat van baba-mama közt, az miért nem működik kimondott szavak nélkül. A telepatikus kapcsolatot még előbb el is hinném (nem, igazából azt se hiszem), de azt, hogy a magzat érti a kimondott szavakat... Persze, hangokra reagál, fényre reagál, érzi az őt körülvevő közeg változásait. De ennyi.

Kellemes terhességet kívánok!

2016. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!