Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes nők mennyit nőtt a...

Terhes nők mennyit nőtt a melletek?

Figyelt kérdés
Mennyivel lette nagyobbak mint voltak? Illetve ha már vége a szoptatásnak mennyire megy össze? Megtartható valamilyen módon legalább, hogy kicsivel nagyobb maradjon, mint volt? Irhattok üzenetben is.
2016. aug. 19. 19:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Semmit nem nott terhesseg alatt. Szoptatasrol nem tudok nyilatkozni.
2016. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Eredetileg 75 B volt a méretem.

Három gyerekem van, összesen kb. 5 évig szoptattam.

MInden terhesség alatt megnőtt, szoptatás alatt még nagyobbra, de a szoptatás végeztével sokkal kisebb lett, mint előtte volt.

Sajnos az A kosár is lötyögött már, csak push up melltartóval tudtam létezni, de úgy is nagyon kicsi volt.


Volt, mert most a negyediket várom, és most várandósan megint nagyon szép, jó lenne, ha maradna, de tudom, utána megint nullára fog csökkenni várhatóan.

Nekem semmi zsírszövet nem maradt szintem a tejmirigyek meg összezsugorodnak, amikor már nincs rájuk szükség...

A bimbók viszont összementek a szoptatások végeztével és a halvány színük is visszatért.


Azt hiszem, ez nagyon egyéni, hogy kinél hogy alakul.


Én vékony testalkatú vagyok, a súlyomból is minden baba után veszítettem, 48-50 lettem, pedig eredetileg 54-56 kg voltam a 162 cm-hez.


Szóval a szoptatás belőlem minden szinte kivesz.

Ez van, van három gyönyörű gyerekem. :)

2016. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Terhessèg alatt semmit nem nőtt, szoptatás alatt fél méretet. Most tök más mert figytam 45kgt után. Most már csak F kosár kell.
2016. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Csatlakozni tudok a 12-es válaszolóhoz.

Első terhesség: nőtt kb. egy méretet, de csak félidő után.

Második terhesség: brutális méretűre nőtt már az elején (92-esből 100 cm mellbőség)

Harmadik terhesség: most 13 hetes vagyok, semmit nem nőtt még 88 cm a mellbőségem...

A szoptatás alatt mindig szép telt volt, de utána sokkal kisebb lett, mint a terhesség előtt. (most el sem merem képzelni, mi marad belőle a végén...)

2016. aug. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nekem 85 C-ről eddig 95 D-re, 23 hetes vagyok. am észre se vettem, hogy ennyire megnőtt, csak volt egy melltartóm, amit már régen nem vettem fel, már a terhesség előtt se, gondoltam, megnézem milyen, csak kíváncsiságból, hát azt hittem, elájulok, mikor megláttam XD
2016. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nekem eddig semmit. De alapból B-C-s vagyok.

28 hkm

2016. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Eddig 1 méret, 32.hétben vagyok.
2016. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

75Crol indultam.Terhesseg alatt nott 1 szamot, szoptatas elejen meg 2-t, szoptatas vegere 75B volt joindulattal, de azt se szepen toltotte ki.

2. gyereknel talan 75Cig ment fel terhesseg vege szoptatas elejere, hatam kisse megvastagodott, szoptatas vegere a 80-as volt kenyelmesebb, de kb a 80At sem ertem el.

Teljesen eltuntek a melleim: 93 cm-rol 86/87cmre, ugyhogy a hatam ugye szelesebb lett es, ami maradt mell az is iszonyu puha plotty lett. Oldalrol nem is latszott egyaltalan.

Most harmadik terhesseg, nemsokara szulok, most kb 91 cm-s, de igy sem az a forma, mint a gyerkocok elott.

En biztos megcsinaltatom a melleimet a szoptatas befejezese utan

Elso kettot 15, ill 16 honapig szoptattam. Leendo picurkat meg kiderul 😊 .

2016. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75B-ről indultam, még szoptatok 75E-F most. Nem tudom mekkora lesz a végén, mert megint babát várok.
2016. okt. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Sem a terhesség, sem a sikertelen szoptatás alatt nem nőtt. Csak lógni kezdett. :( 85/B-s melltartót hordtam mindig.
2016. okt. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!