Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes nők mennyit nőtt a...

Terhes nők mennyit nőtt a melletek?

Figyelt kérdés
Mennyivel lette nagyobbak mint voltak? Illetve ha már vége a szoptatásnak mennyire megy össze? Megtartható valamilyen módon legalább, hogy kicsivel nagyobb maradjon, mint volt? Irhattok üzenetben is.
2016. aug. 19. 19:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75Brol kezdtem legalabb 2 meretet nott.. 34hetes vagyok es mar elegge szetszakadt a bor.. a hasamon hal isten nem szakad szet.. egyenlore :/
2016. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
En 80B-ről indultam és terhesség végére 85E-nél tartottam... katasztrofa volt, megernyedtek, nem lettek olyan szep feszesek mint amilyenek voltak, hianyolom a regit... szoptatas utan osszement 80D-re de a rugalmassagat nem nyerte vissza. Nagy lett es logos. Utalom szerencsetleneket, de ez van :)
2016. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
A kosárból B kosár lett a szoptatás alatt (terhesség alatt nem nőtt). Aztán visszament a régi méretére
2016. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nekem semennyit nem nőtt még, ha ráfekszek talán fáj, de elviselhető, csak a mellbimbóm érzékeny. 15 hetes vagyok. Még remènykedem, hogy nőni fog, legalàbb egy méretet! 😀
2016. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Én 90B-ről indultam, 95Dvel mentem szülni és a szoptatás alatt is ekkorát hordtam. 5 hónapig tudtam szoptatni, az üres tejeszacskó effektus nálam is jelentkezett, jelenleg a régi 90B-s melltartóim sem tartják már meg szépen. Ez van. Férjem jókat kacag, amikor előadom neki, hogy most megtanulhat a melleimen kalácsot fonni, vagy, hogy öreg korunkra már tuti nem kell a kád elé kilépő, mert ezekre fogok rálépni :). Ha rajtam múlna, megcsináltatnám. Férj nem szeretné, azt mondja, neki így is tökéletesek.
2016. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
En is kivancsi vagyok, meg szoptatom a 18 honaposom, elotte sem volt nagy, 75 B, mi lesz ha mar nem szoptatok ?
2016. dec. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nem lett nagyobb a mellem sem a terhesseg alatt, sem utana.

Szoptatas elott mindig kicsit teltebb lett, de amint eleget evett a baba ugyanolyan meretre ment vissza, mint volt.

Igy viszont a szoptatas befejezte utan se ereszkedett meg, ugyanolyan, mint terhesseg elott.

2016. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Noisy23 ***** válasza:
1. terhessegnel 75b-75d lett de miután már nem szoptattam lemezt 75a-ra,puha,lapos lett..... Most 16 hetes terhes vagyok,egyelőre 75c és a bal sokkal nagyobb/teltebb (amit persze a párom észre sem vesz,csak örül a nagyobb ciciknek-ahogy én is :D) Meglatjuk meddig nő még szoptatás alatt
2017. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Semennyit nem nott. Most szoptatok, es meg igy sem nott, ugyan akkora mint volt alapbol.
2017. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75B volt, terhesség alatt 75C lett. Szülés utáni pár napban megnőtt 75E-re... Nem tudok melltartót venni. Még szoptatok, de le akarom szoktatni a babám, mert közben terhes lettem. Remélem nem nő tovább.
2017. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!