Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol erezhetem napok ota...

Mitol erezhetem napok ota ezeket a tuneteket az utolso hetekben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
37.hetet betolyottem, korulbelul egy hete estenkent nem alszom jol, reggelente az ebredes utan fejfajasom van, ma a szemem melletti csontok fajtak nagyon. Matol pedig azt tapasztalom, mintha homalyosan latnek. Talan vernyomas v. mitol lehetnek ezek?

2016. aug. 20. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet magas a vérnyomásod. Ha nem javul hétfőn doki
2016. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszodat. Akkor te is azt tanacsolod, varjak hogy hetvegen mi lesz, es ha nem valtozik, akkor hetfon doki. Ez igy azert is jo hogy varok ma holnap valtozik e, mert hetfon 1 orara amugy is mennem kell az orvoshoz a 38. het betoltese miatt. Csak hat olvasni is alig latom a betuket, mert homalyosnak latom oket.
2016. aug. 20. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Merj vernyomast ha magas menj ugyeletre (nogyogyaszat) nehogy baj legyen
2016. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, hogy én most bemennék a kórházba. Ha ez toxémia, akkor veszélyben vagytok. Azonnal kellene nézni egy vizeletet, hogy van e benne fehérje és mérni a vérnyomást.
2016. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!