Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terh. Cukor: 180-as diétán...

Terh. Cukor: 180-as diétán vagyok és a dietetikus szerinte ennél kevesebbet nem ehetek, de akkor hogy lehet, hogy mások meg 150-esen vannak?

Figyelt kérdés
Ha túl keveset eszem, akkor az mentális problémákat okoz, ezt mondták. Mégis olvasok itt 150-es és 160-as diétákról, másokra nézve ez nem káros csak rám?
2010. ápr. 20. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár napja nem ettem meg a megfelelő szénhidrátot, hanem próbáltam minél kevesebbet (130-160), hogy nehogy ártsak a babámnak, de tagnap nagyon rosszul lettem, elkezdtem remegni és olyan ájulásszerű érzésem volt. Cukros tejet ittam attól elmúlt, de ugye ezzel jól megemeltem a cukrot és ezt kellett volna kerülnöm. Állítólag ezt is az okozta, hogy nem ettem meg a minimális 180-at.
2010. ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a 180-as és a 150-es szinte egy kategória. Az a 30 szénhidrát különbség 1 db zsömlét takar. Én a 150-et kevésnek tartom, cukros vagyok és inzulin mellett 220 g szénhidráton vagyok, így is van, hogy megéhezem. Jó, hogy a zöldségeknek nagyon kevés a szénhidrát tartalma, de én nem tudok ezeken élni. Várandósság alatt pedig tilos az éhezés. Én hiába eszem naponta 6x zöldségeket, legfeljebb 1-2 órára csillapítja az éhséget + ég is a gyomrom sokszor.
2010. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vagyok szakértő, csak feltételezem, hogy ez alkatfüggő is. én jól bírtam a 150-est a 70-egynéhány kilómmal, de egy barátnőmnek, aki 60 körülről indult, annyira kiürültek a raktárai a szigorú diéta miatt, hogy nem indult be a tejtermelése. :(
2010. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!