Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a normális hízás, ha...

Mennyi a normális hízás, ha valaki eleve túlsúllyal kezdte a terhességet?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 34+5 és 7,5 kg van rajtam... remélem már nem sok jön fel... a babóm most 2kg-os...
2010. ápr. 20. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 8 kg-t mondanak a dokik. Nekem is annyit mondott. Tartottam is, 6 plusszal mentem szülni (igaz, bőven volt plusz korábban is:()

ҝ

2010. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mostanában kezdték csak el ezt a "trendet", hogy ennyi meg annyi kiló jöhet fel. De ez elég nagy hülyeség. Mert van, hogy valaki vizesedik pl. és az is súlyos kilókat jelent. Anyám velem pl. 30 kilót szedett fel, pedig sovány, akkoriban senki nem mondta, hogy baj lenne. Vissza is fogyott hamarosan.


Különbözőek vagyunk. Ki így, ki úgy.

Én is vékony vagyok, 18 kiló jött fel, a baba fél éves korára minden eltűnt, sőt, soványabb is vagyok a kelleténél...


Egyébként könnyen lehet, hogy a végén még belehúzol, mert nekem is mindig a végén jött fel a java (két babám van).

De nem baj, örülni kell a babának, és annak, hogy mindenki egészséges, aztán ha pár hónapos a babád, akkor elkezdhetsz azon gondolkozni, hogy mit és hogyan mozogj, ha zavar a súlyod.


Jó egészséget Nektek!

2010. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 71 kg-val lettem terhes és 79-al mentem szülni! Amúgy azt mondják, hogy a 8-12 kg-ig normális a hízás.
2010. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 117-el kezdtem, és 119-el mentem szülni. Csak víz volt rajtam, végig fogytam a terhesség alatt. Ezt a hormonok tették velem, nagyon sokat ettem, még sem híztam. Viszont szülés után ugyan úgy vissza jött minden. :( Most 6 hetes kismami vagyok, és szintén 117kg. Kíváncsi leszek, hogy most mennyi jön fel...
2010. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt sosem értettem,de szerintem ez most valami új dolog,hogy ennyit meg annyit "lehet","kell" hízni!Nekem nem sikerült betartani,bár azt mondják ,akik régen láttak,hogy nem is látszik,de 82 kilóval kezdtem és 94 vagyok!Nem mondom ,hogy örülüök neki,de csinálni sem tudok vele semmit!180g szénhidrátdiétát tartom!És mégis:(((Az elején még képes voltam sírni is miatta,de úgy döntöttem lesz@rom...:)))A védőnőm már csak röhögö:)))Pedig nem annyira vicces:SÜdv:28 hetes kismama
2010. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem eleg relativ. A kezdo sulytol is fugg.

En 178 centihez kezdtem 63 kiloval a terhesseget ugy, hogy izmos voltam, tehat nagyon vekony ennyi sullyal is. Nekem azt mondta a doki, hogy 15-18 kilora ilyen alkattal szamithatok, ha normalisan taplalkozom es mozgok es ez nem lesz sok.

Igaza volt, 15 kilot hiztam es akkor tippeltek 65-70 kilosnak. :-D Fizikalisan sem volt ez sok, nagyon jol ereztem magam es fitt voltam vegig.

Nyilvan ha valaki 150-160 centisen indit olyan sulyal, mint en, akkor alapban mas a testalkata es ha arra hizik 15 kilot, az mar sok lehet.

2010. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én dokim szerint, 15 kg plussznál, mint ami nekem van, 6-8 kg a normális.

Én 34 hetes vagyok, és 5 kg-nál tartok, megdícsért. :)

2010. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én most 36+4 hetes vagyok és 13,5 kg-ot híztam. Ducin kezdtem a terhességet. Viszont nem vizesedek, meg semmi. Babócám 3500g körül van. Viszont azt hozzáteszem hogy a c:1100-as már 30.-ik héttől csak fekszem..ha akarom ha nem jön fel a kiló sajna. De már alig várom hogy letornázhassam! Minden jót és Könnyű szülést =)
2010. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor híztál optimálisan, ha szülés után pár héttel ugyanannyi kiló vagy, mint amikor teherbeestél :)


Nálam ez 11 kiló volt, másnál 20, megint másnál csak 7-8.

2010. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az utolsó válasz adónak üzenem, hogy rólam a szoptatás befejezéséig 1 deka sem ment le, 1 évesen hagyta abba a szopizást, 1 év volt amíg visszanyertem az 54 kilós versenysúlyom,persze nem is sanyargattam és tornáztam hülyére magam.Szóval a pár hét max rubintrékáék 3 kilós hízásánál áll meg, normális földi halandó nem nyeri vissza a formáját pár hét alatt, valszeg azért ,mert nem is pár hét alatt alakult át a tested.
2011. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!