Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Szerintetek az...

Kismamák, Szerintetek az alábbi helyzetben van jo megoldás?

Figyelt kérdés
Egy kwdves ismerősöm kéri tölem kölcsön a baba ruhákat ami van a kislányomrol. Meg is ígértem neki hogy oda adok mindent. De közben én is kismama lettem. 2 hónap van köztünk. Ő azt mondja adjam mert ugy is vissza adja mire nekem kell. De én szeretem szépen elkészíteni a dolgaimat. Mert jöhet a baba hamarabb is. Sose tudni. Ti mit tennétek a helyemben?

2016. aug. 23. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem adnék oda semmit.
2016. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

én a barátnőd helyében már ebben az esetben alapjában véve tárgytalannak venném az azelőtt megbeszélteket.

hiszen , igen bármi történhet, ne adj isten jöhet előbb is a baba...stb.


Hát magyarázd el neki, hogy így nem szeretnéd odaadni, mert te szeretsz szépen mindent rendesen összekészíteni... nem pedig futtában...


Ha barát , akkor meg fogja érteni ....

2016. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést. Neki első baba. Kapkod összevissza. Annak idején én is megvettem mindent. Most is pótolnom kell azért sokmindent mert most Kisfiam lesz. De sok fehér dolgom van.

Tul kevés az idő. Nem nagyon szeretnék télen nagy pocakkal járkálni a ruhácskákért. 😞

2016. aug. 23. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Akkor add oda azokat a ruhácskákat és kiegészítőket, amiket nem adnál a kisfiadnak, mert túl lányosak, vagy már nem tetszenek, esetleg kiskádat, ha lányos színű, és mond meg, hogy ennyit tudsz adni, mert a többi kell neked is.
2016. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az előttem szólóval :) Ami már nem kellene egyáltalán azt adnám, a többit nem.
2016. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Azokat oda adnám ami nekem nem fog kelleni, a lányosakat. Az uniszex ruhákat megtartanám.
2016. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Azokat add oda ami biztos nem kell nektek.2 hónap kevés idő.Összenőnek,egyszerre fogják hordani ugyanazokat a méreteket...
2016. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányosat sem adnám oda, csak akkor biztos a neme amikor megszületik. Mond azt, ami igaz is, hogy ha előbb születne meg akkor nem tudnál mit ráadni (kimosni, vasalni szülés után nem kívánhatja), ezt meg kell értenie, és így nem te leszel a szívtelen. Megjegyzem, amúgy sem lennél az!
2016. aug. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak a ruhákat kéri. Nekünk a pici ruhák nagyon sok a fehér meg unisex mert kettő babát akartunk. Direkt ugy vásároltunk anno.

Nagyon nem szeretném adni.

2016. aug. 24. 07:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne add oda, ha nem akarod.
2016. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!