Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért megy össze a magzatom?

Csuporka22 kérdése:

Miért megy össze a magzatom?

Figyelt kérdés
7 hetesen voltam dokinál,(2 héttel ezelött) ahol a CRL 11 mm volt. Aztán hirtelen puha lett a mellem, az állandó fáradság is elmúlt valahogy. Nagyon megijedtem. Tegnap elmentem 1 magánrendelésre, ahol azt mondta a nőgyógyász, hogy 6 hetes terhességnek felel meg, ugyanis a CRL már csak 6.9 volt. Mondta valószínü ez egy missed ab., de 2 szakvélemény kell a mütéthezm mivel én meg akarom tartani. Ma elmentem 1 másik dokihoz az Sztk-ba aki ultrahangra küldött. Ott a CRL már csak 5.2 volt. 7 hetes terhesnek felelek meg 9 hetesen. Viszont szívhang van. Nem tudom miért megy össze. Ha ez egy missed ab. kezdete, akkor miért van szívhang? Lehet még esély arra, hogy megmaradjon? Tegnap nagyon összetörtem, amikor meghallottam a doki szavait. 2 éve terveztük ezt a babát, elsö terhesség. Kérlek titeket segítsetek

2016. aug. 23. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, de ha két képzett szakorvos nem tud segítséget nyújtani, akkor szerintem ezt laikusoktól hiába várod. :(

Két missed abom volt, nem gonoszságból írom.


Ha téged ez megnyugtat, akkor menj el másik orvoshoz, addig igyál palástfű teát.

Sajnos ez nem tűnik visszafordíthatónak. A szívhang is el fog tűnni, és elkezd felszívódni. Nálam is így zajlott.


Most erősnek kell lenned. :(

2016. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudok okosat írni, de nagyon sajnalom es együttérzek veled! Bárcsak írhatnek valami biztatót ... :(
2016. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom nállam is így volt :( 6 hetesen 6 mm volt utánna 7 hetesen már 4.5 mm nem értettem én sem :( 10 hetesen leállt a kis szíve :(
2016. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten sajnalom!:(

En 2 misseden vagyok tul…

Az elso valaszolo mindent elmondott amit lehet ebben az eseten! Sajnalom, de igaza van!:(((

De bizni kell a csodaban!

2016. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az együttérző válaszokat! Szedem az utrogestant, Magne b6-ot és az elevitet is. Azt olvastam, hogy lehet azért nem tudott megindulni a spontán vetélés mert a szervezetem még tele van progeszteronnal. Valószínü ez az utorgestan miatt van. Valójában attól is félek, hogy ezután már nem eshetek teherbe. Viszont magamat sem szeretném álltatni. Ma bejelentkezek holnapra a saját dokimhoz. Ő soha nem enged el megválaszolatlan kérdések nélkül. Ha ő azt mondja hogy müszeres befejezés kell, akkor nincs mit tenni. Nem szeretném hogy valami olyan fertőzés keletkezzen bennem ami visszafordíthatatlan következményekkel járhat. Nagyon sajnálom hogy nektek is át kellett élnetek ezt az iszonyatosan nagy fájdalmat. Életem legszebb álma vált valóra ezzel a terhességgel, de ahogy jött úgy el is szállt. Boldogtalan lettem. Nem tudom mikor és hogyan tudok majsd ezen a veszteségen túllépni. Remélem idővel nektek is sikerülni fog. :(
2016. aug. 24. 07:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak áltatni, de én pont egy pozitív példa vagyok.

6 hetesen barnáztam, rohantam ügyeletre, 9 mm-t mértek, volt szívhang. Két nappal később megint barnázás, megint ügyelet, 7mm és szívhang, újabb 3 nap után megint barnázás, 6mm! de volt szívhang. Ekkor már 7 hetesnek kellett volna lennem, de méret alapján alig volt 6 hetes.

Utána három hétig csak ültem itthon, szedtem a Duphastont és imádkoztam, hogy megmaradjon. Három héttel később már rendes, idejének megfelelő méretei voltak, most meg már lassan 19 hetes leszek.

Nem azt mondom, hogy neked is így van, de azért nagyon szorítok, hogy csak azért legyenek másak a méretek, mert más gép-más orvos.

Szorítok, hogy minden rendben legyen! Vagy ha mégsem, akkor fel tudd dolgozni!

2016. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon-nagyon remélem, hogy így lesz velünk is. Imádkozunk mi is sokat, azért hogy végül minden rendben legyen. Ha meg nem, akkor azt is átvészeljük valahogy. Szívből gratulálok, hogy neked sikerült. Hiszem azt is hogy a hitnek gyógyító hatása van!
2016. aug. 24. 10:13
 8/17 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Azota nekem lett egy gyonyoru szep kislanyom,

Ő mindent elfeledtetett velem!!

Kivanom, hogy minden rendben legyen veled!!

2016. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! Voltál ma orvosnál? Mi a helyzet?
2016. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, voltam a magándokimnál akihez 2 éve járok. Ő méhen belüli retardációt állapított meg, ami csak annyit jelent hogy az én 2 héttel elvagyunk maradva. Tehát 7 hetes terhességnek felel meg a 9 hetes terhességem. Viszont én azt nem mondtam neki, hogy 7 hetesen is voltam orvosnál és nem az övé az utolsó crl amit tudunk. Amit ugye már leírtam hogy akkor a crl 11 mm volt. Ő azt mondta hogy megállt a fejlődésben, de nemhogy csak megállt, de kevesebb mint a felére lecsökkent. Szigorú fekvést, a gyógyszerek további szedését és kórházi infúziós kezelést ajánlott. Sikerült beszélnünk tegnap a Szegedi Női Klinika szülész-nőgyógyász igazgatójának az asszisztensével akitől a Dr. Úr magánrendelésére kértünk időponotot, mire ő mondta, hogy az majd csak Szeptemberben lesz valamikor. Párom elmondta a problémánkat kedden mehetünk. Remélem ott majd minden kiderül
2016. aug. 27. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!