Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+3 hetes mellfájdalom,...

36+3 hetes mellfájdalom, mellbimbófájdalom normális?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött,aludni is alig tudok mert ha hozzáér a pizsama vagy takaró már fáj,napközben szintén,próbáltam szivacsos melltartót abban is fáj a mellbimbó.az utóbbi napokban mikor kezdődött állandóan ki van emelkedve a bimbó,ami nálam nem volt,az udvar körülötte pedig mintha összemenne beráncosodna.és csak az egyik mellem,de az kétszerese is az eredetinek,de ez mindig is nagyobb volt a másiktól.mit csináljak vele vagy másnak is volt,mitől lehet.
2016. aug. 24. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan beindul a tejed es attol van :) nekem is volt hasonlo mellette ko kemeny volt a cickom es volt ha masziroztam meg a tej is jott belole ,de nem tanacsos nyomkodni mert beindithatja a szulest a stimulalasa :)
2016. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig előtejem nem volt,azzal ihesztgettek,h szoptatni se fogok.de miért csak az egyik fáj érzékeny ilyen nagyon,másik az szinte nem is,nem nyomkálom,maszírozom,csak óvatosan testápolóval kenem
2016. aug. 24. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megint en vagyok :D az egyik mell mindig erosebb ! (Nekem pl a jobb ) szuletese ota az a lanyom kedvence ,tobb is benne a tej es gyorsabban is jon mint a balbol . Azt meg ,hogy nemtudsz majd szoptatni el ne hidd ,meg jocskan szules elott vagy nem mindenkinek van mar ilyenkor teje . Szules utani napon vagy az utan fog beindulni igazan a hormonoktol meg ugye a baba szivasara ,ugyhogy ne izgulj ezen nem lesz semmi gond :)
2016. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,most láttam h valami szivárog belőle,átlátszó folyadék,de mindkettőből.
2016. aug. 24. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Orulok ,hogy segithettem :) az az elotej lesz :)
2016. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!