Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, és olyan...

5 hetes vagyok, és olyan fura, hogy semmi terhességi jelem nincsem. Mellfájdalom, hányinger stb. stb. Ez normális?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Egyáltalán nem biztos, hogy lesz bármilyen tüneted. A hányinger pedig lehet, hogy csak 1-2 hét múlva jelentkezik. Mindegyik terhesség más.
2015. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze normális! :) De nyugi még lehet. Mindkét babámnál 8 hetesen "tűnt fel" hogy terhes vagyok. Kb a 10. héten volt reggelente kis rosszullétem (nem hánytam egyszer sem, csak a közérzetem volt pocsék, meg étvàgytalan voltam)! Aztán ez gyorsan el is múlt.
2015. ápr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Wiky93 ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólokhoz..normális! :) Nekem az egész 9hónap alatt nem volt semmi tünetem :)
2015. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én a tizedik hetet taposom, és egyetlen tünetem sem volt eddig. Az első terhességemnél a pozitív teszt napjától a 15. hétig iszonyú émelygés gyötört és folyton aludtam volna, a mellem meg majd le szakadt.

Most pedig azzal mentem a dokihoz két hete, hogy van egy erős pozitím tesztem, de semmi tünetem nincs, ugyan nézze már meg, hogy tényleg terhes vagyok -e. :-)

Hát már baba formája volt, és erős szívhangja :-)

Ilyen is van, minden terhesség más.

2015. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mint te, aggódtam az 5. héten h semmi tünetem, aztán a 6.héten elkezdtem reggelente hányni mint a lakodalmas kutya és most a 15.héten még mindig tart, szóval bàrmi lehet :)
2015. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van. Az elsőnél volt csak rosszullét,az is talán csak kétszer. A másik kettőnél semmi. Ez egyénfüggő. Sok anyuka majdnem 6-7 hetesen tudja meg hogy terhes egyáltalán...azt is csak abból,hogy kimaradt a menstruáció. Semmi tünet nélkül
2015. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :) Köszönöm szépen a megnyutató szavaitokat :)
2015. ápr. 22. 08:54
 8/11 Rittanddel ***** válasza:
nekem első baba és a mensi meg fog jönni érzésen kívűl semmi nem volt a 8 hétig onnan jött a mellérzékenység,vizesedés,gyomorsavtúltengés meg a szagérzékenység, de ezek durván, hányingerem nem volt. 26 hetes
2015. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 hetesen? Abszolút normális. A mellfeszülés később megjön, hányingered meg lehet, hogy egyáltalán nem lesz.
2015. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még csak 5 hetes vagy. Lehet még elég tuneted de van aki végig tünetmentes és az is teljesen rendben van.
2015. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!