Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva, létezik, hogy senki nem lát semmit?

Figyelt kérdés

Pozitív terhességi teszt után barnás "vérzés" szerűvel kerestem fel a nőgyógyászt. Ő megvizsgált, és egy összeesett petezsákot látott, spontán vetélés lett a diagnózis. 1 héttel később az uh 10 mm petezsákot látott, szikhólyaggal. Most eltelt 1,5 hét megint voltam uh-n már 18mm-es viszont ez az ultrahangos nem látta a szikhólyagot. Normális ez? UTROGESTAN szedek 1,5 hete a barnázás csillapodott de nem múlt el teljesen.

Nem értem, ha nincs ott semmi miért várnak az orvosok, ha meg van akkor meg miért nem látják?

Trombózis veszély ellen vérhígító injekcióval lövöm a hasamat, ezért bevérzés is látható. Létezik, hogy emiatt nem látható a szikhólyag? Járt már valaki hasonlóan?



2016. aug. 24. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Sztem válts orvost
2016. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos az elején tévedhetnek, nem minden gép ugyanolyan jó, ahogy az orvosok szaktudásában is lehet eltérés.

De a neved látszik, szerintem ez veszélyes és beállítanám,hogy ne látszódjon.


U.i. szépek az esküvői fotóitok!

2016. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés, nem vagyok igazán hozzá értő, szóval kéne Neked egy rendes orvos, aki eligazít.


A vérhígítóhoz annyit tudnék hozzá szólni, hogy nekem két hónapja, 18 hetesen volt egy hasi műtétem, és utána kellett vérhígítót szednem, és a sebész meg a nőgyógyász konkrétan összevesztek az adagoláson.

A nőgyógyász azt mondta, hogy elég lesz összesen három adag a műtét után, mert a babának az nem jó, viszont szerinte én alacsony rizikófaktorú csoportba tartozom műtét szempontjából.

A sebész meg mondta, hogy akkor is 8 napig szedjem, mert műtéti szempontból indokolt, és ő mérlegelte az előny-kockázati szempontokat.


Szóval valamilyen hatással lehetne ez, de lehet hogy semmi összefüggés.

Minden esetre amíg nem látsz tisztán, én biztos hogy nem hasba szúrnám, hanem combba, vagy felkarba.


Sajnos ha különböző helyeken voltál, akkor az UH gépek minősége miatt is lehet simán, hogy az egyik lát valamit, a másik meg nem.

2016. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg jók a képek!


Egész terhesség alatt lehet anticoagulans terápiát alkalmazni.


Várni kell még aztán kiderül marad v megy a baba.

Drukkolok

23hkm

2016. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el szerintem is másik dokihoz is. Második terhességgel szúrom magam clexannal, igaz csak a 16. héttől mindkét alkalommal, de ez soha nem befolyásolta az ultrahangot.
2016. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm második, fel se tűnt :) És a bókokat és köszönöm a képre!


Korábban volt tüdőembóliám ezért kell az elejétől vérhígítót használni.


Hihetetlen, hogy a mai műszerek mellett ez nem mutatható egyértelműen. :( Viszont nem vagyok orvos, és nem találok magyarázatot ha növekszik akkor mitől növekszik?

2016. aug. 24. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:

A nemvárt napján a tesztem negatív lett, két napig pici pecsételés volt, de konkrét menstruáció nem.

Majdnem két hete késett, a tesztem pozitív, a doki az ultrahangon nem látott semmit, vérvételre küldött.

A Hcg alapján terhesség gyanúja állt fent, de ennyi.

Két hét múlva kontroll, akkor a petezsák már látszott, de más nem.

Újabb két hét idegölő várakozás után 6 hetesnek megfelelő embriót láttak, jó szívhanggal.

Egyszerűen annyit történt, hogy később volt peteérésem, mint a nagy átlagnak, és így kb. másfél hetes lemaradást mutatott a fejlődésben a vérzéshez képest. Azóta viszont a vártnak megfelelően fejlődik.


Szerintem még ne add fel, a barnás vérzésszerű lehet, hogy nálad is a késői beágyazódás lehetett, és ha a baba fejlődik, akkor legközelebb már szívhang is lehet!


Ha pedig baj van, azt is észre fogják venni, és akkor nem küldözgetnek sehová, csak missed ab műtétre. :(

(Sajnos ilyenem is volt...)


Most mást nem tudsz tenni, hinni kell benne, hogy megmarad.

2016. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy fizetős uh-ra, hogy ne idegeljenek fel az összevissza uh eredmények! Ha nőtt a petezsák, nem tudom, miről beszélnek, béna a gép!!!
2016. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt nem értem, hogy ha nő a petezsák (dupláját 1,5 hét alatt) akkor van benne vmi nem?
2016. aug. 24. 17:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Attol h no a petezsak nem biztos h van benne embrió. Ismerősömnek Elvileg terhessége se jöhetett volna létre megis az lett , de csak a petezsak nott, benne nem fejlődött az embrió ki. Igy sajna nala műtét lett. A szervezetben eleinte a beagyazodott petezsak miatt termelődik a hormonok jo resze, nem az embrió miatt. Sajnalom, de ha nem lesz jele a babának akkor valami megszakadt menet közben.

Azert drukkolok!

Üdv

2016. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!