Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma csinaltam egy tesztet, ami...

Munyesz kérdése:

Ma csinaltam egy tesztet, ami teljesen negativnak latszott . Fpar ora mulva felkeltem es pakolgattam mire lass csodat ott volt a masodik csik is. Vasarnap korul kene megjonnie. Ovum kb 14. - en lehetett. Volt mar valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

#terhességi teszt #teszt #állpozitiv #idotullépes
2016. aug. 25. 17:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Időn tùli eredmeny= nem szamit. Tesztelj ujra sztem es figyeld 10percig
2016. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%

Ez sajnos még semmit sem jelent. (Tapasztalat 😕)

Én is vasárnapra nem várom

2016. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%

Időn belül érvényes csak. Nem mondom, hogy ne lehetnél éppen terhes, csak a tesztet így nem lehet értékelni. Az a helyes eredmény, amit időn belül mutat.

És legkorábban ha vasárnap kell megjönnie és nem jön, akkor hétfőn reggel tesztelj. Előbb teljesen felesleges!

2016. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Igen , koszonom a valaszokat. Gondolom aki akar babat - az tudja milyen erzes egy ilyen teszt a kezben. leirnad a te sajat tapasztalatodat , hogy veled hogy tortent ?
2016. aug. 25. 18:16
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De tudni kell tiszta aggyal gondolkozni(ettol fuggetlenul) es belatni, h nem szabad pozinak venni. Inkabb vedd negativnak, aztan csalodj pozitivan.:)
2016. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Persze , a vilag vege nem itt kezdodik azt azert tudom :)
2016. aug. 25. 18:21
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam kismama, tehát tudom miről beszélsz. Ennek ellenére napokkal a késés után teszteltem, mert biztosra akartam menni. Eszembe sem jutott volna korábban tesztelni. Nem is kellett gondolkozni a teszt eredményén, mert egyértelmű volt kb. másfél perc után. Pedig hidd el, nálunk is több hónap próbálkozás után jött össze.
2016. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Igen , ugy gondolom enis higy nagyobb onuralmat kene tanusítanom ezzel kapcsolatban .. De asszem ezt meg gyakorolnom kell. Mindenesetre varok , aztan vasarnap vagy a jovohet elejen kiderul
2016. aug. 25. 18:25
 9/39 anonim ***** válasza:

5#vagyok, persze nem a vilagvege.:)

De hidd el jon majd amikor kell!:)

2016. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
59%
Amikor ez történt akkor már több, mint egy éve próbálkoztunk. Gondolhatod ezek után milyen reakcioink voltak. Már mindent elterveztunk 2'3 nap alatt, almodoztunk. Aztán jött a nagy pofára esés amikor megjott.😕 De fél év múlva (igaz orvosi segítséggel) de osszejott. Én is vasárnap tesztelek remélhetőleg egy kisöcsit. 😊
2016. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!