Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a mell fajdalom gyengul,...

Ha a mell fajdalom gyengul, es nem faj annyira mint egy hete peldaul, adtol meg nincs baja a babanak ugye?

Figyelt kérdés
7hetes terhes vagyok!Normalis,hogy egy hettel ezelott annyira fajt a mellem,hogy hizza se birtam nyulni...Tegnap ota viszont alig erzem.Inkabb estenkent erzekenyebb.Olvastam valahol,hogy ez azt is jelentheti,hogy elhalt a magzat!Ez igaz?Aggodnom kene?Elso baba. :(
2016. aug. 26. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az első hetekben változott a mellérzékenység intenzitása. 6-7 hetes koromig majd megőrültem, úgy fájt, aztán voltak napok, hogy egyáltalán nem, majd visszatért, de sokkal enyhébben. Akkor én is utána kerestem a neten és nagyon sok nő számolt be erről, és mégsem volt vetélés. A vetélés 90 %-ban vérzéssel jár, úh emiatt ne aggódj! 38+2 hkm
2016. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt elött elkezdett fájni úgy hogy hozzáérni nem lehetett, aztán kb a 6-7-8. héten abbamaradt és azóta sem fáj. 24+2 hkm
2016. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sose fájt. Igy a vége fele néha bizsereg de ennyi.
2016. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!