Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a köldök alatti rész...

Ha a köldök alatti rész kemény, az utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete van így a hasam, nyomásra szúr. Csináltam terhességi tesztet, az egyiket a várható vérzés előtt 5 nappal a másikat pedig a vérzés várható napján, mindkettő negatív lett, ma 3. Napja késik. Csináljak másik tesztet? Vagy lehet ez amiatt is, hogy közti vérzésem volt?
2016. aug. 29. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem koraterhesség miatt kemény a hasad.
2016. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ott s beleid vannak akkor is ha terhes lennél.
2016. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Őszintén nem voltam felelőtlen,szóval elvileg nem lehetek várandós. Nagyon aggaszt a dolog, mert nem szeretnék gyereket egyelőre.
2016. aug. 29. 11:36
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Ez inkább vmi emésztőrendszeri baj lehet. De a Google-t te is ismered.

2016. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom, milyen szervem van ott, tanulok anatómiát.. Meg azt is tudom hogy várandósság során a magzat növekedése során a belső szerveket feljebb nyomja. Tudom, hogy ez nem a korai terhesség tünete, amit nem mutat ki a teszt, de sosem volt közti vérzésem és sose éreztem ilyennek a hasam. Korábban is volt hogy szúrt de most légszomjam van tőle és olyan, mintha valami téglát cipelnék benne, meg hát feszül is.
2016. aug. 29. 11:40
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, persze hogy megnéztem googlen. Az orvosom buscopant írt fel ami cseppet sem használt. Egyébként neten minden van méhen kívüli terhességtől elkezdve ibs-en át rákig , nem túl megbízható. Mivel nem látok a szerveimbe, és reménykedtem hogy más, hasonló 'élményekkel' rendelkező tud segíteni.. Illetve nem voltam terhes még, így nem tudom hogy ez az érzés lehet-e jele
2016. aug. 29. 11:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán azért ilyen, mert hamarosan meg fog jönni. Akkor valamiért puffadtabb a has és a belek is máshogy viselkednek, mint egyébként.

Védekeztél, a teszt negatív, nem hinném, hogy terhes vagy.

2016. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát szoktam puffadni vérzés előtt egy héttel. De az teljesen más. Amúgy is szoktam a tej miatt, de ez nem puffadós érzés és egyfolytában jelen van, nem múlik
2016. aug. 29. 11:52
 9/13 anonim ***** válasza:

tornázz egy kicsit, nyújts finoman

A görcsöléstől a környező részek is begörcsölhetnek és akkor az egész has kemény lesz.

De megnézetheted egy orvossal is. Ha nem mensi, akkor jó lenne tudni, hogy mitől van.

2016. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az orvosom szerint görcs, de nem oldotta a górcsoldó amit felírt. A vérképem rendben volt.
2016. aug. 29. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!